AK Parti Kadın Kollarından Gençlere Yönelik Konferans

AK Parti Kadın Kollarından Gençlere Yönelik Konferans

Zonguldak'ın Ereğli İlçesinde Adalet ve Kalkınma Partisi (AKP) Kadın Kolları Tarafından, ÖSS ve Anadolu Lisesi Sınavlarına Girecek Olan Öğrencilere ve Derslerine Motive Olma Noktasında Zorluk Çeken Öğrencilere Yönelik "Verimli Ders Çalışma Yöntemleri, Yoğunlaşmada Hipnozun Faydaları" Konulu Konferans Düzenlendi.

AK Parti Kadın Kollarından Gençlere Yönelik Konferans

Zonguldak'ın Ereğli ilçesinde Adalet ve Kalkınma Partisi (AKP) Kadın Kolları tarafından, ÖSS ve Anadolu Lisesi sınavlarına girecek olan öğrencilere ve derslerine motive olma noktasında zorluk çeken öğrencilere yönelik "Verimli Ders Çalışma Yöntemleri, Yoğunlaşmada Hipnozun Faydaları" konulu konferans düzenlendi.

AK Parti Ereğli Kadın Kolları tarafından, Ereğli Nikah Salonunda düzenlenen konferansa konuşmacı olarak Dr. Recai Yahyaoğlu katıldı. "Verimli Ders Çalışma Yöntemleri, Yoğunlaşmada Hipnozun Faydaları" hakkında bilgiler veren Yahyaoğlu, öğrenci ve velilere nasıl verimli ders çalışılacağı hakkında da önemli bilgiler verdi.

Konferansa Ereğli AK Parti İlçe Teşkilatı Başkanı Erol Şahin, öğrenci ve veliler katıldı. Konferans sonunda Dr. Recai Yahyaoğlu, konferansa katılan katılımcılara kendi kitabını imzaladı.

(BA-ET-Y) 27.04.2008 23:09 TSİ

Kaynak: İHA