Ahmet Kural'ın Filmi Rekora Koşuyor! İlk 3 Günde Büyük Başarı

Ahmet Kural'ın Filmi Rekora Koşuyor! İlk 3 Günde Büyük Başarı

Aşkta kaybeden Ahmet Kural, işte başarısına başarı kattı. Kural'ın filmi Ailecek Şaşkınız ilk üç günde 680 bin 409 kişi tarafından izlenerek kendi rekorunu kırdı.

05.03.2018 16:26 | Son Güncelleme: 05.03.2018 16:42

Ahmet Kural ve Murat Cemcir'in 2 Mart'ta izleyiciyle buluşan yeni filmi 'Ailecek Şaşkınız'ı ilk üç günde 680 bin 409 kişi izledi. Film, böylece 'Tüm zamanların en iyi Mart ayı açılışı' rekorunu kırdı

680 BİN 409 KİŞİ İZLEDİ

Ahmet Kural ve Murat Cemcir'in 2 Mart'ta izleyiciyle buluşan yeni filmi 'Ailecek Şaşkınız' perdeyi rekorla açtı. İlk üç günde 680 bin 409 kişi tarafından izlenen Selçuk Aydemir'in yazıp yönettiği, TR 40 33 Productions yapımcılığında vizyona giren 'Ailecek Şaşkınız', Box Office Türkiye verilerine göre 'Tüm zamanların en iyi Mart ayı açılışı' rekorunu kırdı.

'DÜĞÜN DERNEK'İ GERİDE BIRAKTI

'Ailecek Şaşkınız', ilk üç günde yakaladığı izleyici rakamıyla ikilinin efsane serisi ve 6 milyon 980 bin 70 seyirci sayısıyla 'Türk sinema tarihinin en çok izlenen filmleri' listesinde üçüncü sırada yer alan 'Düğün Dernek'in 572 bin 838 kişilik açılış rakamını da geride bıraktı.

'AİLECEK ŞAŞKINIZ' FİLMİNİN KONUSU

'Ailecek Şaşkınız' filminde babası emekli olduktan sonra inşaat şirketinin başına geçen Ferhat'ın (Ahmet Kural) çocukluk arkadaşı ve şirketinde Finans Müdürü olarak görev yapan Gökhan'la (Murat Cemcir) kendini bir hırsızlık olayının içinde bulmasıyla birlikte farklı bir yola giren hayatı anlatılıyor.

Olayı çözmek için gelen polis amiri Elif'le (Saadet Işıl Aksoy) tekrar karşılaştıktan sonra hayatındaki sır perdesi aralanan Ferhat ve Gökhan, bu kez de seyirciyi koltuğuna çivileyecek büyük bir sürpriz yaşıyor.

Ahmet Kural'ın Filmi Rekora Koşuyor! İlk 3 Günde Büyük Başarı
Haber Yorumları (4)
VATANDAŞ: Daha ffazla güldüreni yok. . . Mutlaka gidin. Hanzo sevenler beğenmeye bilir :)
BİLADER: 1. FİLM ARAYA ÇOK ERKEN GİRDİ 2. FİLM ÇOK KOMİK AMA TEK KONU VAR AHMET AŞIK OLUYOR YANİ SIKICI3. FİLMİN SONU GERÇEKTEN KÖTÜ DENECEK KADAR VASATTI BENCE4. TAMAM ÇOK GÜLDÜK AMA SANKİ TV DİZİSİ GİBİ OLMUŞ YANİ5. İNŞALLAH 2. FİLMİ ÇEKMEZLER
DOĞRU SÖYLEYENİ NAAPARLAR?: Malını satman için gündemde olman şart. Adam ticaretini yapabilmek için gerekenleri yapıyor. Amaç sadece para kazanmak sonuç itibariyle. Kazanan;kazanmak için gereken şartları yerine getirendir!
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title