AHMET HAMDİ ÇAMLI HABERLERİ

Ahmet Hamdi Çamlı haber, Ahmet Hamdi Çamlı son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Ahmet Hamdi Çamlı

Ahmet Hamdi Çamlı

Doğum Yeri İstanbul / Türkiye
Doğum Tarihi 15.2.1965 - ...

Ahmet Hamdi Çamlı Kimdir ?

15 Şubat 1965 senesinde dünyaya gelen Ahmet Hamdi Çamlı İstanbul doğumludur. Üniversite eğitimi Newport Oniversitesi'nden alan çamlı ticaret ile uğraşmaktadır. Birçok sivil toplum örgütünde çeşitli kademelerde görevler yapmıştır.
Biyografinin devamı için tıklayın
Ahmet Hamdi Çamlı - 26.02.2021
Cumhurbaşkanı Erdoğan, cuma namazını Büyük Selimiye Camisi'nde kıldı
Erdoğan'a, Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Fatma Betül Sayan Kaya, AK Parti İstanbul Milletvekilleri Mustafa Demir ve Ahmet Hamdi Çamlı, İstanbul Valisi Ali Yerlikaya, İstanbul Emniyet Müdürü Zafer Aktaş, AK Parti İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe, İl Kültür ve Turizm Müdürü Coşkun Yılmaz ile Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen eşlik etti.
Ahmet Hamdi Çamlı - 18.02.2021
AK Partili Çamlı: "Bu millete ve bu topraklara sahip çıkacağız. Görevimiz neyse yerine getireceğiz"
AK Parti İstanbul Milletvekili Ahmet Hamdi Çamlı, millete ve bu topraklara sahip çıkacaklarını belirterek, "Görevimiz neyse yerine getireceğiz.
Ahmet Hamdi Çamlı - 05.02.2021
Cumhurbaşkanı Erdoğan, cuma namazını Hz. Ali Camisi'nde kıldı
Burada cuma namazını kılan Erdoğan'a, AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, İstanbul Valisi Ali Yerlikaya, İstanbul Emniyet Müdürü Zafer Aktaş, AK Parti İstanbul İl Başkanı Bayram Şenocak, AK Parti İstanbul Milletvekili Ahmet Hamdi Çamlı, Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen ve AFAD Başkanı Mehmet Güllüoğlu da eşlik etti.
Ahmet Hamdi Çamlı - 15.01.2021
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Milli Saraylar Resim Müzesi Açılış Programı'nda konuştu: (2)
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, konuşmasını şöyle tamamladı: "Kendi ruh ve fikir dünyalarındaki eziklik duygusunu geçmişlerini kötüleyerek örtme gayretinde olanlara rağmen inşallah bunu başaracağız. İşte bütün bugün gezip göreceğiniz şu eserler Topkapı Sarayı'nın depolarından çıkarılmış olan eserlerdir. İşte bu eserlere hamdolsun sahip çıkmanın bahtiyarlığı, mutluluğu içerisindeyiz. Daha niceleri var. Açılışını yaptığımız resim sergisinin bu bakımdan hepimize moral ve ilham vereceğine inanıyorum. Bir kez daha serginin düzenlenmesinde emeği geçenlere, özellikle Topkapı Sarayı'nın depolarından bu eserlere sahip çıkarak bütün bakımlarını yaptırarak bugün önümüze getiren kardeşlerime şahsım ve milletim adına teşekkür ediyorum. Sergide resmi yer alan ressamlarımızı tazimle yad ediyorum." Erdoğan, BİP üzerinden de "siber vatan" vurgusu yaptı Cumhurbaşkanı Erdoğan, BiP hesabından yaptığı paylaşımda, konuşmasında değindiği önemli bir noktayı yerli ve milli uygulama BiP üzerinden tekrar paylaşmak istediğini ifade ederek, şunları kaydetti: "Vatan savunmamızı, denizde mavi vatanı olduğu gibi dijital dünyada siber vatanı da içine alacak şekilde genişleteceğiz. Önümüzdeki dönemde siber vatanımıza daha çok sahip çıkmakta kararlıyız. Sizleri sevgiyle, muhabbetle selamlıyorum." - Katılımcılar Törene, Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, Hazine ve Maliye Bakanı Lütfi Elvan, AK Parti Genel Başkan Yardımcıları Mahir Ünal ve Fatma Betül Sayan Kaya, Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, İstanbul Valisi Ali Yerlikaya, eski TBMM Başkanı İsmail Kahraman, AK Parti İstanbul Milletvekili Ahmet Hamdi Çamlı, AK Parti İstanbul İl Başkanı Bayram Şenocak ile sinema sanatçısı Hülya Koçyiğit'in de aralarında bulunduğu çok sayıda davetli katıldı.
Ahmet Hamdi Çamlı - 15.01.2021
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Şu ana kadar bir yan etki olmadı (2)
Erdoğan'a Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, AK Parti Genel Başkan Yardımcıları Mahir Ünal ve Fatma Betül Sayan Kaya, İstanbul Valisi Ali Yerlikaya, AK Parti Milletvekilleri Ahmet Hamdi Çamlı ile Akif Çağatay Kılıç, İstanbul Emniyet Müdürü Zafer Aktaş, AK Parti İstanbul İl Başkanı Bayram Şenocak eşlik etti.
Ahmet Hamdi Çamlı - 15.01.2021
CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN: ŞU ANA KADAR BİR YAN ETKİ OLMADI (2)
Erdoğan'a Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, AK Parti Genel Başkan Yardımcıları Mahir Ünal ve Fatma Betül Sayan Kaya, İstanbul Valisi Ali Yerlikaya, AK Parti Milletvekilleri Ahmet Hamdi Çamlı ile Akif Çağatay Kılıç, İstanbul Emniyet Müdürü Zafer Aktaş, AK Parti İstanbul İl Başkanı Bayram Şenocak eşlik etti.
Ahmet Hamdi Çamlı - 07.11.2020
AK Parti Kağıthane 7. Olağan İlçe Kongresi yapıldı
Açılış konuşmalarının ardından ilçe başkanı seçimine geçilen kongreye, AK Parti İstanbul Milletvekilleri İffet Polat, Ahmet Hamdi Çamlı, Hasan Turan ve Abdullah Güler ile Kağıthane Belediye Başkanı Mevlüt Öztekin, AK Parti Kağıthane İlçe Başkanı Serkan Cantürk, bazı AK Partili belediye başkanları ve ilçe başkanları ile partililer katıldı.
Ahmet Hamdi Çamlı - 06.11.2020
Arapça Kitap ve Kültür Günleri başladı
AK Parti İstanbul Milletvekili Hasan Turan da programın Türkiye'den ve Arap dünyasından münevver ve mütefekkirlerin buluşmasına vesile olduğunu söylerken, AK Parti İstanbul Milletvekili Ahmet Hamdi Çamlı ise bu yöndeki çalışmaları çok faydalı bulduğunu ifade etti.
Ahmet Hamdi Çamlı - 16.10.2020
AK Parti İstanbul Milletvekili Markar Esayan'ın vefatı
AK Parti İstanbul İl Başkanı Bayram Şenocak ise üzüntülerinin büyük olduğunu belirterek, şöyle konuştu: "Markar Bey, en kritik süreçlerde hep partimizin, milletimizin yanında oldu. Uzun bir tedavi süreci devam etti. Bugün çok üzüntülüyüz. Markar Bey gibi güler yüzlü, AK Parti davasına büyük katkısı olan bir insan aramızdan ayırıldı. Milletimizin başı sağ olsun. Ailesiyle birlikte defin sürecini yakından takip ediyoruz." AK Parti İstanbul Milletvekili Ahmet Hamdi Çamlı da Ankara'dan ayağının tozuyla hastaneye geldiğini dile getirerek, "Bu toprakların, milletin geleceği için önemli bir mücadele vermişti, çok üzgünüz.
Ahmet Hamdi Çamlı - 13.10.2020
Tekirdağ'dan kısa kısa
Marmaraereğlisi Belediye Başkanı Ata'ya ziyaret AK Parti İstanbul Milletvekili Ahmet Hamdi Çamlı, Marmaraereğlisi Belediye Başkanı Hikmet Ata'yı ziyaret etti.
Ahmet Hamdi Çamlı - 10.10.2020
AK Parti Ünye İlçe Kongresi yapıldı
AK Parti Ünye İlçe Başkanlığının Olağan Kongresine AK Parti Ordu milletvekilleri Metin Gündoğdu ve Ergün Tacı, AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, AK Parti İstanbul Milletvekili Ahmet Hamdi Çamlı, Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı, bazı ilçe belediye başkanları ile partililer katıldı.
Ahmet Hamdi Çamlı - 12.09.2020
AK Parti Gölcük İlçe Teşkilatı 7. Olağan Kongresi yapıldı
Tek adayla gidilen kongrede mevcut ilçe başkanı Çetin Seymen güven tazeledi. Kongreye, AK Parti İstanbul Milletvekili Ahmet Hamdi Çamlı, AK Parti Kocaeli Milletvekilleri İlyas Şeker, Emine Zeybek, Radiye Sezer Katırcıoğlu, Sami Çakır ve Mehmet Akif Yılmaz, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın, AK Parti İl Başkanı Ellibeş, Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer, Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün, Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan, AK Parti ilçe başkanları, MHP Gölcük İlçe Başkanı Bilal Çakır, parti yöneticileri ve delegeler katılım gösterdi.
Ahmet Hamdi Çamlı - 28.07.2020
Türkiye-Sri Lanka Dostluk Grubu Başkanı Çamlı, Büyükelçi Muhammed Rizvi Hassen'i kabul etti
Türkiye-Sri Lanka Parlamentolar Arası Dostluk Grubu Başkanı ve AK Parti İstanbul Milletvekili Ahmet Hamdi Çamlı, Sri Lanka'nın Ankara Büyükelçisi Muhammed Rizvi Hassen'i kabul etti.
Ahmet Hamdi Çamlı - 04.07.2020
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kartal Dr. Lütfi Kırdar Şehir Hastanesi Açılış Töreni'nde konuştu: (3)
Açılış törenine Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın yanı sıra, Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, AK Parti İstanbul Milletvekilleri Ravza Kavakcı Kan ve Ahmet Hamdi Çamlı da katıldı.
Ahmet Hamdi Çamlı - 17.03.2020
CENAZEDE KORONAVİRÜS ÖNLEMİ
İstanbul Yeşil Camii Kuran Kursları İlme Hizmet Vakfı Başkanı Abdullah Ustaosmanoğlu  uzun süredir tedavi gördüğü Arnavutköy Devlet Hastanesinde dün hayatını kaybetti. 79 yaşında ölen Ustaosmanoğlu için bugün öğlen namazından önce 11.00'da Fatih Camii'nde cenaze töreni düzenlendi. Törene Ak Parti İstanbul Milletvekili Ahmet Hamdi Çamlı, Fatih Belediye Başkanı Mehmet Ergün Turan, Bayrampaşa Belediye Başkanı  Atila Aydıner ile Ustaoğlu'nun öğrencileri, yakınları ve sevenleri katıldı.
Ahmet Hamdi Çamlı - 14.02.2020
Kapatılan Refah Partisi'nin Fatih İlçe Başkanı Halim Abi'nin cenazesi toprağa verildi
Zeytinburnu Merkez Efendi Camisi'nde ikindi vakti kılınan cenaze namazına, Halim Abi'nin kardeşi Nedim Abi ve yakınları ile CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek, AK Parti İstanbul Milletvekili Ahmet Hamdi Çamlı, CHP İstanbul Milletvekili Akif Hamzaçebi, Zeytinburnu Belediye Başkanı Ömer Arısoy, Fatih Belediye Başkanı Ergün Turan da katıldı.
Ahmet Hamdi Çamlı - 31.01.2020
İstanbul'da ABD'nin sözde Orta Doğu barış planı protesto edildi
AK Parti İstanbul Milletvekili Ahmet Hamdi Çamlı, burada yaptığı konuşmada, "Yüzyılın anlaşması" diye bir safsata, dolambaç ve film dolayısıyla tepkilerini ortaya koymak üzere toplandıklarını söyledi.
Ahmet Hamdi Çamlı - 17.12.2019
2020 Yılı Bütçesi TBMM Genel Kurulunda
"Mazlumlarla beraber olmaya devam edeceğiz" AK Parti İstanbul Milletvekili Ahmet Hamdi Çamlı, 1931'de Osmanlı Belgelerinin Bulgaristan'a satılması olayını hatırlatarak, "Arşiv tarihimizle ilgili olarak 1931 yılı gazetelerinin 'Türk tarihinden beş asır yağma edilmiştir' şeklindeki manşetleri, dünyada hiçbir ülkede olmayan cevheri arşivimizin yaşadığı horlanmayı ziyadesiyle anlatmaktadır.
Ahmet Hamdi Çamlı - 19.11.2019
Sri Lanka Dostluk Grubu Başkanı Çamlı, Büyükelçi Hassen ile görüştü
TBMM Türkiye-Sri Lanka Parlamentolararası Dostluk Grubu Başkanı, AK Parti İstanbul Milletvekili Ahmet Hamdi Çamlı, Sri Lanka'nın Ankara Büyükelçisi Mohamed Rizvi Hassen ile görüştü.
Ahmet Hamdi Çamlı - 08.11.2019
AK Parti Grup Başkanvekili Akbaşoğlu'nun annesi son yolculuğuna uğurlandı
Törene, Cumhurbaşkanı Erdoğan, Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Cahit Turhan, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, İletişim Başkanı Fahrettin Altun, İstanbul Valisi Ali Yerlikaya, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz, CHP Grup Başkanvekili Engin Altay, İYİ Parti Grup Başkanvekili Lütfü Türkkan, AK Parti milletvekilleri Binali Yıldırım, Mustafa Demir, Hacı Osman Akgül, Ahmet Hamdi Çamlı, CHP İstanbul Milletvekili Akif Hamzaçebi, AK Parti İstanbul İl Başkanı Bayram Şenocak ile Akbaşoğlu ailesinin yakınları ve vatandaşlar katıldı.
Ahmet Hamdi Çamlı - 24.10.2019
Barış Pınarı Harekatı
Filistin, Arap Ligi toplantısı için davet geldiğinde buradan Türkiye için olumsuz bir karar çıkacağını düşünerek oraya devlet başkanı veya dışişleri bakanları düzeyinde bir temsilci göndermeme kararı aldık. Filistin, Arap Ligi tarihinde ilk defa böyle bir uygulamaya gitmiştir. Ayrıca resmi makamlarımız Barış Pınarı Harekatı aleyhine herhangi bir açıklamada bulunmadı. Bunu özellikle Türkiye halkının bilmesini ve dikkate almasını istiyorum." Ziyarette Türkiye-Filistin Parlamentolar Arası Dostluk Grubu üyelerinden AK Parti İstanbul Milletvekilleri Halis Dalkılıç, Ahmet Hamdi Çamlı ve Abdullah Güler'in de yer aldığı ifade edildi.
Ahmet Hamdi Çamlı - 18.10.2019
Cumhurbaşkanı Erdoğan İstanbul'da
Burada cuma namazı kılan Erdoğan'a, Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, İletişim Başkanı Fahrettin Altun, Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, İstanbul Valisi Ali Yerlikaya, AK Parti İstanbul Milletvekili Ahmet Hamdi Çamlı, İstanbul Emniyet Müdürü Mustafa Çalışkan, AK Parti İstanbul İl Başkanı Bayram Şenocak eşlik etti.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Ahmet Hamdi Çamlı Haberleri | Ahmet Hamdi Çamlı Kimdir - Haberler - Ahmet Hamdi Çamlı haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Ahmet Hamdi Çamlı kimdir, hayatı ve biyografisi. Cumhurbaşkanı Erdoğan, cuma namazını Büyük Selimiye Camisi'nde kıldı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 4.3.2021 15:06:12. #1.14#
title