Ahmet Hakan ve Melih Gökçek arasında çok konuşulacak diyalog: Benim belediyede geçmişten kalan FETÖ'cüler var - Haberler
Haberi Paylaş

Ahmet Hakan ve Melih Gökçek arasında çok konuşulacak diyalog: Benim belediyede geçmişten kalan FETÖ'cüler var

Haberler.com, Emre İliksiz - Güncel
 - Güncelleme:

Tarafsız Bölge programına konuk olan Melih Gökçek'in Ahmet Hakan ile diyaloğu dikkat çekti. Mansur Yavaş'ın kendisine muazzam bir avukat ve medya ordusuyla saldırdığını ifade eden Gökçek, "Yani bu tabii ki sadece Mansur'un idaresiyle olan bir iş değil. Benim belediyede geçmişten kalan bol miktarda FETÖ'cü var. Onların Mansur'a yapmış olduğu bir baskı var" dedi. Gökçek, "Niye temizlemediniz onları" sorusunu ise "Temizledim. Bir kısmı döndü. Bir kısmı da yeni kendisi aldı" diyerek yanıtladı.

Eski Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, CNN Türk ekranlarında yayınlanan Tarafsız Bölge programında gazeteci Ahmet Hakan ve kamuoyu araştırmacısı Hakan Bayrakçı'nın sorularını yanıtladı. Ahmet Hakan ile Melih Gökçek arasındaki bir diyalog sosyal medyanın gündemine oturdu.

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş tarafından muazzam bir avukat ve medya ordusuyla birlikte çok ciddi olarak kendisine saldırı yapıldığını ifade eden Gökçek, Ahmet Hakan'ın "Peki sizin avukat ordunuz yok mu?" sorusunu şu şekilde yanıtladı:

"Yok. Birkaç avukatım var. Öyle ordu olarak kabul edilemez. Ama benim onun gibi medyam falan yok. Benim medyam sosyal medya"

Sonrasında Ahmet Hakan'ın Mansur Yavaş'a yönelik olarak "Devr-i sabık yaratmaya mı çalışıyor?" sorusuna Gökçek, "Kesinlikle. Yani bu tabii ki kendisinin sadece Mansur'un idaresiyle olan bir iş değil. Benim belediyede geçmişten kalan bol miktarda FETÖ'cü var. Onların özellikle Mansur'a yapmış olduğu bir baskı var" dedi.

Ahmet Hakan'ın "Bir dakika. Sizin dönemden kalma mı?" tepkisine "Tabi tabii" yanıtını veren Gökçek, "Niye temizlemediniz onları?" sorusuna karşılık ise "Temizledim. Bir kısmı döndü. Bir kısmı da yeni kendisi aldı. Ne yapabilirim? Mesela benim hakkımdaki iddialarımın pek çoğunun dosyasını onlar hazırlayıp veriyor" dedi.

Haberler.com Haberler.com - Güncel

Mansur Yavaş, Melih Gökçek, Güncel, Haber

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım

Yorumlar (2)

OKUR:

ön yargıyla eleştiri yapmanın doğru olmadığını düşünüyorum fakat mansur yavaşın belediyeyi tamamen bitirdiğine eminim

YOĞURTÇU :

SENİN BELEDİYE Mİ ? BABANIN MALI YA BELEDİYE,ADAM İTİRAF ETMİŞ BENİM BAŞKANLIĞIM ZAMANINDA FETÖCÜLERİ DOLDURDUM BELEDİYEYE DİYE, NEDEN Bİ İŞLEM YAPILMIYOR ???

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title