Ahmet Cevdet Haberleri

Ahmet Cevdet haber, Ahmet Cevdet son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Ahmet Cevdet - 26.02.2021
Osmaniye'de "İller ve Destinasyon Bazlı Tanıtım ve Markalaşma Toplantısı" yapıldı
"İller ve Destinasyon Bazlı Tanıtım ve Markalaşma Toplantısı", Valilik Ahmet Cevdet Paşa salonunda Vali Yılmaz başkanlığında yapıldı.
Ahmet Cevdet - 20.01.2021
Osmaniye'de Bağımlılıkla Mücadele İl Koordinasyon Kurulu toplantısı yapıldı
Ahmet Cevdet Paşa salonunda Vali Erdinç Yılmaz başkanlığında düzenlenen toplantı, "Bağımlılıklarla Mücadele Sosyal ve Ekonomik Yaşamı Destekleme Projesi" tanıtımıyla başladı.
Ahmet Cevdet - 25.12.2020
Osmaniye'de koordinasyon ve ekonomik potansiyel değerlendirme toplantısı
İl İdare Şube Başkanlarıyla, Valilik Ahmet Cevdet Paşa salonunda bir araya gelen Yılmaz, vatandaşların kurumlardan memnun ayrılmasının önemli olduğunu söyledi.
Ahmet Cevdet - 25.12.2020
Aç kaldılar ama vatansız kalmadılar
Aralarında gönüllü Ermeni birliklerinin de bulunduğu "Fransız işgal kuvvetleri" 29 Ekim 1919'da Antep'e girdi. Kentte büyük tepkiyle karşılanan işgal, 29 Ekim günü 13. Kolordu Kumandanı Ahmet Cevdet Bey tarafından işgal kuvvetleri kumandanına bir telgraf yazılarak protesto edildi.
Ahmet Cevdet - 26.11.2020
Osmaniye'de Kovid -19 değerlendirme toplantısı yapıldı
Vali Erdinç Yılmaz başkanlığında Valilik Ahmet Cevdet Paşa salonunda gerçekleştirilen toplantıda koronavirüs salgını konusunda daha önce alınan tedbirler değerlendirilerek, kontrollü sosyal hayat kapsamında alınması gereken önlemlere dair görüş alışverişinde bulunuldu.
Ahmet Cevdet - 25.11.2020
Kadına Yönelik Şiddete Karşı Uluslararası Mücadele Günü
Kadına yönelik şiddetle mücadele, koordinasyon izleme ve değerlendirme" toplantısından görüntü Malatya Valisi Aydın Baruş'un konuşması MALATYA - Malatya'da 25 Kasım Kadına Yönelik Şiddete Karşı Uluslararası Mücadele Günü dolayısıyla koordinasyon kurulu toplantısı düzenlendi.
Ahmet Cevdet - 23.11.2020
Son dakika haberi! Sığacık'taki tsunamide suyun 2,30 metre yükselmesinin izleri belirlendi
Doç. Dr. Ulutaş, AA muhabirine yaptığı açıklamada, İzmir depreminin ardından inceleme ve araştırmalarda bulunmak üzere Orta Doğu Teknik Üniversitesi (ODTÜ) Öğretim Üyesi Prof. Dr. Ahmet Cevdet Yalçıner başkanlığındaki ekiple bölgeye gittiklerini belirterek tsunaminin gözlemlendiği bölgelerde çalışmaya başladıklarını söyledi.
Ahmet Cevdet - 21.10.2020
Osmaniye'de Bağımlılıkla Mücadele İl Koordinasyon Kurulu Toplantısı
Vali Yılmaz, Ahmet Cevdet Paşa Salonu'nda düzenlenen toplantıda bağımlılıkla mücadelenin insanlığın korunması için önemli olduğunu belirterek, bu mücadelede emek verenlere ve destek olanlara teşekkür etti.
Ahmet Cevdet - 17.10.2020
Osmaniye'de koordinasyon kurulu toplantısı yapıldı
Vali Yılmaz, Ahmet Cevdet Paşa salonunda gerçekleşen toplantıda, kent genelinde planlanan 159 projeden 45'inin tamamlandığını, 81'inin sürdüğünü, 4'ünün ihale aşamasında olduğunu, 3'ünün yer tesliminin yapıldığını, 4'ünün tasfiye edildiğini, 22'sine de henüz başlanamadığını belirtti.
Ahmet Cevdet - 01.10.2020
Osmaniye Valisi Yılmaz, muhtarlarla bir araya geldi
Yılmaz, Valilik Ahmet Cevdet Paşa Salonu'ndaki toplantıda, yaşanan sorunların çözüm için muhtarlarla bir araya gelindiğini belirtti.
Ahmet Cevdet - 18.09.2020
Osmaniye'de 46 okula "Okulum Temiz Belgesi" verildi
Yılmaz, Valilik Ahmet Cevdet Paşa Salonu'nda düzenlenen törende, eğitimcilerin geleceğe yön verdiğini belirtti.
Ahmet Cevdet - 29.07.2020
Osmaniye'de Bağımlılıkla Mücadele İl Koordinasyon toplantısı
Osmaniye'de, Bağımlılıkla Mücadele İl Koordinasyon Kurulu toplantısı Vali Erdinç Yılmaz başkanlığında gerçekleştirildi. Vali Yılmaz, Valilik Ahmet Cevdet Paşa Salonunda düzenlenen toplantıda, uyuşturucuyla mücadelenin insanlığın korunması için önemli olduğunu belirtti.
Ahmet Cevdet - 22.07.2020
Osmaniye'de "Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele Toplantısı" yapıldı
Vali Erdinç Yılmaz, Ahmet Cevdet Paşa Salonu'nda düzenlenen toplantıda, eylem planının uygulanmasında kurumlara önemli görevler düştüğünü belirtti.
Ahmet Cevdet - 30.06.2020
Osmaniye Valisi Yılmaz, kurum müdürleriyle bir araya geldi
Yılmaz, Ahmet Cevdet Paşa Salonu'nda gerçekleşen toplantıda, birlik ve beraberlik içerisinde güzel hizmetler yapmak istediklerini belirtti.
Ahmet Cevdet - 23.03.2020
Osmaniye'de "Vefa Sosyal Destek Grubu" kuruldu
Osmaniye'de Vali Ömer Faruk Coşkun başkanlığında "Vefa Sosyal Destek Grubu" kuruldu. Coşkun, Ahmet Cevdet Paşa salonundaki istişare toplantısında yaptığı açıklamada, yeni tip koronavirüs tedbirleri kapsamında sokağa çıkma yasağı bulunan 65 yaş üstü kişiler ile kronik rahatsızlığı olan vatandaşların ihtiyaçlarının karşılanması için grubun kurulduğunu söyledi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Ahmet Cevdet Haberleri | Ahmet Cevdet Kimdir - Haberler - Ahmet Cevdet haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Ahmet Cevdet kimdir, hayatı ve biyografisi. Osmaniye'de İller ve Destinasyon Bazlı Tanıtım ve Markalaşma Toplantısı yapıldı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 2.3.2021 18:15:34. #1.14#
title