Adriana Lima ile aşk yaşayan Emir Uyar, garsonlara 5 bin lira bahşiş bıraktı

Adriana Lima ile aşk yaşayan Emir Uyar, garsonlara 5 bin lira bahşiş bıraktı

Dünyaca ünlü model Adriana Lima aşkıyla dünyanın da yakından tanımaya başladığı iş adamı Emir Uyar, 2 bin 180 euro gelen hesaba 3 bin euro ödeyerek toplam 820 euro bahşiş bıraktı.

Metin Hara'dan ayrıldıktan sonra Türk iş adamı Emir Uyar'la yeni bir aşka yelken açan Adriana Lima magazin gündeminin yine birinci sırasına oturmayı başardı.

YABANCI BASININ İLGİ ODAĞIYDI

Yunanistan Mikonos'ta tatilde olan gözde çift, yabancı basının da ilgi odağıydı. İngiliz basınına göre Brezilyalı güzel ile sosyetik iş adamı, birkaç arkadaşıyla adanın lüks bir mekanında yemek yedi.

METİN HARA'YA GÖRE DAHA AGRESİF

Takvim'in haberine göre, kendilerine gelen 2 bin 180 euro gelen hesabı 3 bin euro olarak ödeyen Emir Uyar, bıraktığı 820 euro'luk yani yaklaşık 5 bin liralık bahşişle Yunan garsonları mest etti. Bu arada yabancı basın, Emir Uyar'ın Metin Hara'ya göre daha agresif olduğuna değindi.

ELİYLE ÇIKIŞTI

250 milyon dolar kişisel serveti olduğu konuşulan sosyetik iş adamı, önceki akşam dünyaca ünlü top modelle kendilerine görüntüleyen yabancı basın mensuplarına fotoğraflarını çekmesinler diye eliyle çıkıştı.

YORUMLAR (29)

 • HAYATİ:
  Kadınları gördünüz mü abi metin için ölüyodu metinin duygusallıgına aşıgım dıyordu. Kadınların geneli böyle işte intikam almak için her şeyi yaparlar. Adriana senin ne işin var hala türkiye de.
 • ANALİZCİ:
  Emir efendi. . . . git ölçütlerinle takıl. . . Bu kadın sana uzun, altından kalkamazsın
 • DEVJIBERD:
  Adrina gelip bizim türk erkeklerini soyduktan sonra rafa kaldırıyor anladığım kadarıyla...??
 • GARSONLAR AMMA ŞANSLI:
  Hem canlı canlı adrianayı gördüler hem de bahşişi kaptılar. Akşamına da türist tavlarlarsa cennet gibi hayat.
 • ANTEPLİ:
  bir fakire bir kuruş yardım et desen bin dereden su getiriler ama sırf şhow olsun diye 3 bin auro hesap ödüyolar. . . bunlar haram paralar çıkıyo
 • HEY KIZDI:
  YALAKA ne alaka pis akıl fakiri isim verip övümüyoruz sanki bilip bilmeden insanların hakkını yemeyin diyoruz.
 • TAHSÎLLÎ KÜLTÜRLÜ FAKÎR:
  Hey ismiyle yazan yalaka sen avukatmısın. Bu Ülkenin insanları aptal değil. Elbette güzel yürekli îşadamlarıda vardır. Ama çoğunluğun fakirle, yoksulla, yardımlarla işleri olmaz.
 • ZEKARİYA:
  Keşke bizim ülkemizde bu bahşişi bizim garsonlarımıza bıraksaydı gidip yunanistanda türklerden nefret eden yunan garsonlara bahşiş bırakmış ben her zaman tatil yapacaksak yada bahşiş vereceksek veya iş kuracaksak hep kendi milletimize yardımcı olmamız gerektiğine inanıyorum yunanlılara bahşiş bırakarak bize faydaları olmaz türk garsonlar keşke kazansaydı o bahşişi
Tüm 29 yorumu okumak için tıklayın
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.