Haberi Paylaş

Kazada Ölen Öğrencilere Cenaze Töreni

Güncel Haberler

Kazada Ölen Öğrencilere Cenaze Töreni

Mersin'den geziden dönen öğrencilerin otobüsünün TIR'la çarpıştığı kazada ölen ortaokul öğrencileri 13 yaşındaki Nazife Pehlivan ve 11 yaşındaki Zeynep Sine Özyılmaz için cenaze töreni düzenlendi.

Kazada ölen Nazife Pehlivan ve Zeynep Sine Özyılmaz bugün Antakya'da cenaze töreni düzenlendi. Nazife Pehlivan, Karlısu Beldesi'nde kılınan cenaze namazının ardından Karlısu Mezarlığı'nda defnedildi. Nazife Pehlivan'ın cenazesine Ak Parti Hatay Milletvekili Adem Yeşildal da katıldı. Evlat acısı yaşayan baba Hanefi Pehlivan, kızının mezarına elleriyle toprak atarken, gözyaşlarını tutamadı.

Zeynep Sina Özyılmaz ise Antakya Belediyesi Mezarlığı'nda toprağa verildi. Kızını kaybetmenin acısını yaşayan baba Hatay Hayvan Sağlığı Şube Müdürü Hasan Özyılmaz, eşinin hastalığı nedeniyle hastanede tedavi gördüğünü, ölüm haberi veremediğini söyleyerek, derin üzüntü içinde olduğunu belirtti.

Kazada yaralanan 17 öğrenci, olaydan sonra kaldırıldıkları Ceyhan, Osmaniye ve İskenderun'daki hastanelerdeki tedavilerinin ardından taburcu edildi. - Hatay

Kaynak: Demirören Haber Ajansı / Güncel

Adem Yeşildal Ak Parti Karlısu Politika Güncel Haberler

title