Adana Emniyet Müdürlüğü'nde Terfi ve Tayinler
Haberler » Yerel » Haber

Adana Emniyet Müdürlüğü'nde Terfi ve Tayinler

Emniyet Genel Müdürlüğü'nün Her Yıl Rutin Olarak Yaptığı Terfi ve Tayinler Kapsamında Adana Emniyet Müdürlüğü'nde de Görev Değişikleri Yapıldı.

Adana Emniyet Müdürlüğü'nde Terfi ve Tayinler

Emniyet Genel Müdürlüğü'nün her yıl rutin olarak yaptığı terfi ve tayinler kapsamında Adana Emniyet Müdürlüğü'nde de görev değişikleri yapıldı.

Alınan bilgiye göre, Adana Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürü Olcay Tok, Adana Emniyet Müdür Yardımcısı oldu. Ankara'da yapılan terfi sınavlarında birincilik ödülünü elde eden Tok, yeni görevi sırasında 5 şubeden sorumlu olacak.

Asayiş Şube Müdürlüğü'ne ise Tok'un yardımcısı Sedat Yorgancı atandı. Asayiş Şube Müdür Yardımcısı Cengiz Aydoğdu ise, Basın Protokolden Sorumlu Şube Müdürlüğü'ne atandı.

Seyhan İlçe Emniyet Müdürü Turgay Bilge, Özel Güvenlik Şube Müdürlüğü'ne; Bilge'den boşalan göreve ise Asayiş Şube Müdür Yardımcısı Zülfikar Sökmen getirildi.

Bölge Trafik Denetleme Şube Müdürü Ahmet Acar, Hukuk İşlerinden Sorumlu Şube Müdürlüğüne; Osman Sert, Bölge Trafik Denetleme Şube Müdürlüğüne atandı.

Adana Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürü Önder Okşar, Van Emniyet Müdür Yardımcılığı'na atanırken yerine Mali Büro Amiri Suat Dağlı getirildi.

Narkotik Bürosu amirlerinden Hüseyin Gazi Kılıç ise Hakkari Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü görevine atandı.

(MK-AB-AB-Y)

26.07.2007 15:55 TSİ