"Açız" Diye Bağırdılar, Yakaladıkları Sığırı Saniyeler İçinde Parçalayıp Evlerine Götürdüler

"Açız" Diye Bağırdılar, Yakaladıkları Sığırı Saniyeler İçinde Parçalayıp Evlerine Götürdüler

Venezuella'da halkın açlık yüzünden yakaladıkları bir sığırı ortalık yerde parçalayıp payına düşeni sırtlayarak götürmesi ilginç görüntülere sebep oldu.

Son günlerde hükümete karşı yapılan protestolarda dört kiişinin öldüğü Venezuella'da açlıkla mücadale eden köylülerin bir sığırı sopa ve taşlarla öldürüp etini paylaştıkları anların görüntüsü sosyal medya hızla yayıldı.

"AÇIZ" DİYE BAĞIRDILAR

Sığır, yediği darbelerden dolayı yere yığılınca daha fazla kişi etini paylaşmak için toplandı. Yerel yetkililere göre son günlerde yaklaşık üç yüz sığır bu şekilde öldürüldü. Köylüler sığıra vururken "Açız" diye bağırdı.

VİDEOYU MUHALEFET PAYLAŞTI

Muhalefet lideri Carlos Paparoni, ülkede yaşanan yemek sıkıntısını dile getirmek için videoyu sosyal medya üzerinden paylaştı.

YORUMLAR (49)

 • HACER SARİ:
  Sanki inek eti yemiyorsunuz yediginiz ineklerde kesiliyor etini yerken sesiniz çıkmıyor insanlar açlıktan ne hale gelmiş Devlet adamlarina yazıklar olsun Boşuna demiyorlar tok acın hâlinden anlamaz diye
 • FATİH BÜYÜK:
  Abd nin oyunu işte... bütün ülkelere yaptıkları bu... kendi satılık insanları başa geçirmenin peşinde
 • İNSAN:
  bu görüntülerdeki vahşetmi? yorum yapanların yarısından çoğu vahşete benzetmiş ona yakın ifadeler kullanmıs.şimdi yer istanbul.yer bir lobi veya gişe gibi bir şey.bir kadın barişmadıği eski kocası tarafindan 3 erkek görünümlü şahısların ortasinda o kadar çok bıcaklaniyor ki kadının her bicak girerkendi aldığı derin nefesi ayrica adamın bütün gücüyle kadına bıçağı sokarkanki aldı nefesi eforu duyuyorsunuz.adam bıçağı değışık yerlere ve ne kadar derine saplamak ıcin uğraş verip mücadele ediyorki videoyu izlerken yüzümün şekli hiç değişmeden ama yanaklarımdan su gibi akan gözyasimı dururamadan izledim.insanin kanı donarmış.bunu anladım.vahşet budur.vahşet sana evlat veren kadını delikdeşik etmektir.vahşet bir kahve bile içsen hatrı kalır denen ulkede aynı yastığa baş koyup türlü bahanelerle sevdiklerinden koparmaktır.yaşama yeme gezme evlatlarıyla sakalaşma mezuniyet töreninde mutluluktan ağlama hakkıdir.vahşet kadinların çoğunun yapamadığı ama erkeklerin acımadan yapabildiğidir.kadın doğurandır o yüzden kıyamaz başa cana.vahşetbir insanı toprağın altına eceli olarak sokmaktır.ben bu canliya üzulürum elbet ama ağlamam.ah etmem.annem kardeşim yigenim demem.mezarina gitmem.
 • DEPRESYONLU ADAM:
  Demekki neymis ?? Cumhurbaskanimizin kiymetini bilmek lazimmis !!! Akilli olun az akilli
  DEPRESYONSUZ ADAM: sen cumhurbaşkanının kıymetini bil yarın senide öyle taşla sopayla öldürürlerse bende buray akıllı olun akılklı yazacam
 • BABA KOKEEN:
  Tum ulkelerde oldugu gibi muhalefet tarafindan ulkelereni asalamak icin uygulanan yontem emperyalistler icin
 • KAPTAN:
  ALLAH DEVLETİMİZİ HALKIMIZI AÇLIKLA SINAMASIN AÇLIK ZOR ONLARIN YERİNDE SİZ OLSANIZ SİZDE YAPARDINIZ KÖTÜ KONUŞMAYIN OYLE . . .
 • KAMİL OVİÇ:
  adamlar açsa onu yakalayıp yerler kardeşim. doğanın kanunu bu. . . aç homo sapiens grubu bir olup herşeyi yer. kimse de birşey yapamaz. . o hale getirene söyliceksin. en temel içgüdü açığa çıkar. hayatta kalacak adam. . sen git et ver o zaman. .
 • DELİNİN BİRİ:
  şşşşşşşttttt hiçbir şey bilmediğiniz herşey hakkında yorum yapıyorsunuz sükûnet sükûnet sükûnet
 • SELAMET:
  Adamlar acik acik kesiyorlar ama bazilari gibi elhamdulillah deyip at etini millete yedirmiyorlar
Tüm 49 yorumu okumak için tıklayın
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.