'9 Kere Leyla' filminden ilk fragman geldi! Elçin Sangu ve Haluk Bilginer'in yatak sahnesi dikkat çekti - Haberler Magazin
Haberi Paylaş

"9 Kere Leyla" filminden ilk fragman geldi! Elçin Sangu ve Haluk Bilginer'in yatak sahnesi dikkat çekti

Haberler.com - Haberler | Magazin

Online dizi ve film izleme platformu Netflix'te yayınlanacak olan "9 Kere Leyla" filminin ilk fragmanı yayınlandı. Ezel Akay'ın uzun bir aradan sonra yeniden yönetmen koltuğuna oturduğu filmde Elçin Sangu ve Haluk Bilginer'in yatak sahnesi dikkat çekti.

Ezel Akay'ın yönetmen koltuğunda oturduğu, oyuncu kadrosunda Haluk Bilginer, Demet Akbağ, Elçin Sangu, Fırat Tanış ve Alican Yücesoy gibi isimlerin yer aldığı "9 Kere Leyla" filminin ilk fragmanı yayınlandı.

YATAK SAHNESİ DİKKAT ÇEKTİ

Online dizi ve film izleme platformu Netflix'te yayınlanacak olan filmin fragmanında, Elçin Sangu ve Haluk Bilginer'in yatak sahnesi dikkat çekti.

9 Kere Leyla'nın 4 Aralık tarihinde Netflix'teki izleyicilerinin karşısına çıkması planlanıyor.

'9 Kere Leyla' filminden ilk fragman geldi! Elçin Sangu ve Haluk Bilginer'in yatak sahnesi dikkat çekti

9 KERE LEYLA FİLMİNİN KONUSU NEDİR?

Leyla ve Adem, yıllarca mutlu bir evlilik yaşadılar, ta ki güzel evlilik terapistleri Nergis, Adem'in kalbini çalana kadar. Görünüşte çok zengin olan Adem'in, bütün mal varlığının yönetimi ise Leyla'nın elindedir. Nergis ile aralarındaki engelleri kaldırmak için harekete geçen Adem, Leyla'yı kendinden uzaklaştırmaya çalışır. Ancak bu girişimlerinin hepsi de başarısızlıkla sonuçlanır. Adem, sonunda Leyla'dan kesin olarak kurtulmanın en iyi yolunun onu öldürmek olduğuna karar verir. Gözü Nergis'ten başkasını görmeyen Adem, Leyla'yı ortadan kaldırmak için 9 farklı girişimde bulunur. Ancak Leyla'yı öldürmek Adem'in sandığı kadar kolay değildir.

'9 Kere Leyla' filminden ilk fragman geldi! Elçin Sangu ve Haluk Bilginer'in yatak sahnesi dikkat çekti

'9 Kere Leyla' filminden ilk fragman geldi! Elçin Sangu ve Haluk Bilginer'in yatak sahnesi dikkat çekti

Haberler.com - Magazin Haberleri
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
Yorumlar (96)
Elanur:Tamam herkesin kendi kararı isteyen izler ama bu kadar rezil bir film olmaz ya bu oyunculara bu filmi tehditle mi çektiriyorlar gerçekten anlamıyorum zaten kültür olarak özeneceğimiz kadar batıya özendik daha zorlamayın artık
MATRUŞKA:Zevk şevhet cinsel ilişki alkol.... yaşayın bakalım bu hayatı. Öteki dünyada be yapacaksınız görücez
IHTIYAR:HALUK OGLUM BEN ROLUMU GERÇEK OYNARIM , İŞİMİ YARIM BIRAKMAM LAA
500