6 Aralık Masterchef kaptan düellosunu kim kazandı? Masterchef'te düelloyu hangi kaptan kazandı? Masterchef avantaj oyunu kazanan takım! - Haberler
Haberi Paylaş

6 Aralık Masterchef kaptan düellosunu kim kazandı? Masterchef'te düelloyu hangi kaptan kazandı? Masterchef avantaj oyunu kazanan takım!

6 Aralık Masterchef kaptan düellosunu kim kazandı? Masterchef'te düelloyu hangi kaptan kazandı? Masterchef avantaj oyunu kazanan takım!
Haberler.com - Haberler | Gündem

MasterChef'te kaptanlar düellosunu kazanan isim belli oldu. Hasan ile Mert gözleri kapalı şekilde önlerine konulan şeylerin ne olduğunu bilmeye çalıştılar. Masterchef avantaj kim kazandı? 6 Aralık Masterchef avantaj oyunu nedir, hangi takım kazandı? sorularının yanıtı merak ediliyor. Takımların oluşturulması sonrasında kaptanlar, düelloda karşı karşıya geldi. Peki, bu akşam MasterChef'te kaptanlar düellosunu kim kazandı? Masterchef hangi kaptan kazandı?

Masterchef avantaj kim kazandı? 6 Aralık Masterchef avantaj oyunu nedir, hangi takım kazandı? sorularının yanıtı araştırılıyor.Bu akşam başlayan yeni haftada Mavi takım kaptanı Hasan, Kırmızı takım kaptanı Mert oldu.Şeflerin istediği şekilde en güzel kadınbudu köfte yapan yarışmacı, takımına önemli bir avantaj kazandıracak. Bu akşam Masterchef'te kaptanlar düellosunu kim kazandı? Masterchef hangi kaptan kazandı? MasterChef kaptanlık düellosunu kim kazandı?

Masterchef Türkiye'de mavi önlüğü kazanan isim belli oldu. Şefler, bu hafta gerçekleşen kaptanlık mücadelesinde yarışmacılardan dürüm yapmasını istedi. Buna göre şeflerin tabağını en çok beğendiği Hasan, MasterChef'te ilk haftanın kazananı oldu. Hasan, mavi önlüğü kazanmasının ardından Kırmızı Takım kaptanı olarak Mert'i seçti. Böylece ilk hafta kaptanları Hasan ve Mert oldu.

Şefler, MasterChef 2021 yeni bölümde kazanan ismi belirlemek için son değerlendirmeyi açıkladı. Hasan, bu haftanın mavi takım kaptanı oldu.

MasterChef'te bu haftanın mavi takım kaptanı Hasan oldu. Hasan, bir hafta boyunca mücadele edeceği Kırmızı takım kaptanı olarak Mert'i seçti.

Mavi takım kaptanı Hasan ile kırmızı takım kaptanı Mert, düelloda karşı karşıya geldi. Kaptanlar, gözleri kapalı halde önlerin gelen şeylerin ne olduğunu bilmeye çalıştılar. Kaptanlar düellosunu kazanan Hasan oldu.

MasterChef'te "Kaptanlar Düellosu" oyununu kazanan mavi takımın avantajı belli oldu. Mavi takım kaptanı Hasan, kendi takımından bir isim ile karşı takımdan bir isimin karşı karşıya geleceği grupları oluşturma hakkına sahip oldu.

7 Aralık Masterchef kaptan düellosunu kim kazandı? Masterchef'te düelloyu hangi kaptan kazandı? Masterchef avantaj oyunu kazanan takım!

--

Haberler.com - Gündem

MasterChef, Gündem, Magazin, Haber

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title