57 Alay Komitesinden Dalgıç'a Teşekkür Ziyareti

57 Alay Komitesinden Dalgıç'a Teşekkür Ziyareti

57 Alay Komitesinden Dalgıç'a Teşekkür Ziyareti
Bültenler - Haberler | Güncel

18 Mart Çanakkale Zaferi Kutlamaları için 4. kez Çanakkale yürüyüşü için hazırlıklarını sürdüren 57. Alay Yürüyüş Komitesi Tekirdağ Belediyesini ziyaret ettiler.

Komite Başkanı Hikmet Selim Yılmaz ile beraber Tekirdağ Belediyesini ziyaret eden 57. Alay komitesi üyeleri Belediye Başkanı Op. Dr. Adem Dalgıç'la görüştüler. Bu yıl yapılacak olan yürüyüş planları ve diğer çalışmalar hakkında bilgiler veren komite üyeleri Dalgıç'a kendilerine verdikleri destek için plaket ve 57. Alay Sancağı takdim ettiler.

Trakya'da ses getiren bir etkinlik yaptıkları için komiteyi üyelerini tebrik eden Dalgıç "Bu tür faaliyetlerin desteklenmesi gerekir. Biz bugüne kadar olduğu gibi desteğimizi sürdürmeye devam edeceğiz." dedi.

57. Alay ile ilgili birçok materyalin elinde bulunduğunu belirten komite başkanı Yılmaz 57. Alay Müzesinin kurulması halinde bu materyalleri müzeye bağışlayacağını söyledi.

Kaynak: Bültenler

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Çok Okunan Haberler

title