5'inci Yasında Selpak "Tuvalete Merhaba Platformu" - Haberler
Haberi Paylaş

5'inci Yasında Selpak "Tuvalete Merhaba Platformu"

Bültenler - Güncel
 - Güncelleme:
5'inci Yasında Selpak

Selpak, 1-4 yaş arası çocuğu olup henüz tuvalet eğitimine başlamamış ya da tuvalet eğitiminde sorunlar yaşayan anne-babalara Prof. Dr. Bengi Semerci Enstitüsü uzmanlarıyla destek olmaya devam ediyor!

Bugüne kadar 250 bin anne-baba ile iletişimde olan ve 5 bin aileye birebir tuvalet eğitimi veren Selpak, "Tuvalete Merhaba" etkinliğinin 5. yılını Işıl Reçber, Ayşe Kucuroğlu, Pınar Altuğ, Fulya Gündoğdu, Zeynep Ilıcalı, Elif Gönlüm gibi cemiyet hayatının ünlü anneleri ve çocuklarının katılımıyla gerçekleşen keyifli bir organizasyonla kutladı.

Türkiye temizlik kağıdı sektörünün lider markası Selpak, Prof. Dr. Bengi Semerci Enstitüsü işbirliğiyle hayata geçirdiği 'Tuvalete Merhaba' eğitimlerinin 5. yılını, eğitim verdiği ünlü anneler ve çocuklarıyla kutladı. Partiye Işıl Reçber, Ayşe Kucuroğlu, Pınar Altuğ, Fulya Gündoğdu, Zeynep Ilıcalı, Elif Gönlüm gibi ünlü isimler katıldı. Ünlü anneler ve çocukları 5. yıl partisinde doyasıya eğlendi.

5. yıl kutlama partisine katılan Prof. Dr. Bengi Semerci etkinlikte, doğru tuvalet eğitiminin çocuğun gelişimine uygun şekilde, acele etmeden, başarma-başaramama üzerine vurgu yapılmadan, cezalandırmadan ya da büyük ödüller vermeden, doğal bir süreç içerisinde tamamlanması gerektiğinin altını çizdi.

Selpak Marka Yöneticisi Cansu Canşe de yaptığı konuşmada şu bilgileri verdi:

"1-4 yaş arası çocuğu olup henüz tuvalet eğitimine başlamamış ya da tuvalet eğitiminde sorunlar yaşayan anne-babalara uzmanlarımızla destek veriyoruz. 5. yılını kutlamaktan mutluluk duyduğumuz bu projeyle, bugüne kadar yaklaşık 250 bin anne-babayla dijital ortamda iletişime geçerek aileleri bilgilendirdik. Ayrıca, Türkiye'nin çeşitli bölgelerinde toplam 7 ilde Selpak Tuvalete Merhaba evi aktiviteleri düzenleyerek, 5 bine yakın anne-babaya birebir eğitim sağladık. 2015 yılında da bu 360 derece iletişimi devam ettirerek, hem alışveriş merkezleri etkinliklerimizle hem de sosyal medyadaki paylaşımlarımızla daha çok anne-babaya ulaşmayı hedefliyoruz. Selpak olarak bu eğitimlerle, daha sağlıklı ve çağdaş bir Türkiye için çocuklara doğru kişisel hijyen alışkanlıkları kazandırma misyonumuzla çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz."


Bültenler - Güncel

Ayşe Kucuroğlu, Bengi Semerci, Türkiye, Selpak, Güncel, Haber

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title