300 yaşında olduğu iddia edilen Pakistanlı kadının videosu sosyal medyayı ikiye böldü - Haberler
Haberi Paylaş

300 yaşında olduğu iddia edilen Pakistanlı kadının videosu sosyal medyayı ikiye böldü

Haberler.com / Erdem Aksoy - Haberler | Dünya

Dünyanın en yaşlı insanı olarak kayıtlara geçtiği ve 300 yaşında olduğu iddia edilen Pakistanlı kadının videosu sosyal medyada gündem yarattı. Paylaşım üstüne paylaşım alan video, kullanıcıları da ikiye böldü. Çoğu kullanıcı 300 yaşına kadar yaşamanın mümkün olmadığını söylerken kimileri de inanmayı tercih etti. Yaşlı kadının videosunun altına "Teyze ölmeyi unutmuş" ve "Ya teyze biraz yaşlı gösteriyor ben 400 sandım hatta" gibi yorumlar yapıldı.

118 yaşındaki Kane Tanako 'Dünyanın En Yaşlı İnsanı' olarak Guinness Rekorlar Kitabı'ndaki yerini almıştı. Ancak onu tahtından edecek bir gelişme yaşandı. Sosyal medyada kısa sürede popüler olan Pakistan'da yaşayan ve 300 yaşında olduğu iddia edilen kadının videosu Tanako'nun rekorunu ikiye katladı. Video tüm dünyada dikkat çekti ve milyonlarca kişi tarafından izlendi.

300 yaşında olduğu iddia edilen Pakistanlı kadının videosu sosyal medyayı ikiye böldü

SOSYAL MEDYADAN VİDEOYA YORUM YAĞDI

300 yaşında olduğu iddia edilen Pakistanlı kadının videosuna tüm dünyada yaşayan sosyal medya kullanıcılarından yorum yağdı. Mizahlarına Pakistanlı kadını alet eden kullanıcılar, "17 yaşında gireceğim ve yaşlanacağım diye korkan ben ve 300 yaşında ısrarla yaşamaya devam eden teyze...", "Ya teyze biraz yaşlı gösteriyor ben 400 sandım hatta", "Ben de eğer kocamdan erken ölürsem kocam başkasıyla evlenir korkusuyla 300 yaşında kadar yaşayabilirim rekor saymasanız da olur" "Teyze ölmeyi unutmuş" yorumlarını yaptı.

300 yaşında olduğu iddia edilen Pakistanlı kadının videosu sosyal medyayı ikiye böldü
Haberler.com - Son Dakika Haberleri
Erdem Aksoy
Gündem Editörü Haberler.com - Son Dakika Haberleri
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
Haberi Kaydet
Yorumlar (22)
Sadık Yakar:Bence yeniden doğmuş
COVİD 19:Bence Teyzemde Erken yaşlanma hastalığı ya da progeria adı ile bilinen durum mevcut hadi hadi olsun 112 yaşında oda bir ihimal gençliğine hatta çocukluğuna bakmak lazım..
kürşad alp erkol :Karga dan şahitlik isteyelim.
500
title