Haberler

Saldırıya uğrayan kadın, kendisine çivili sopayla vurmaya çalışan adamı öldürmekten beter etti

Güncelleme:

İstanbul Beyoğlu'nda sohbet eden kadın ve erkek bir anda tartışmaya başladı. Tartışmanın büyümesi üzerine ağaç koruması için koyulan çivili sopayı eline alan adam kadına vurmaya başladı. Bir süre sonra ise sopayı eline alan kadın, adamı bayıltana kadar dövdü. Baygınlık geçiren adamı çevredeki vatandaşlar kadının elinden güçlükle aldı.

Dolapdere Irmak Caddesi'nin ortasındaki çimenlik alanda oturup, sohbet eden kimlikleri belirsiz kadın ve erkek arasında tartışma çıktı. Kısa sürede büyüyerek, kavgaya dönen tartışmada ikilinin yanında bulunan ağacın çevresinde koruma amaçlı bulunan tahta çitten söktüğü çivili sopayı alan adam, kadına vurdu.

Tartışan ikili, birbirlerini çivili sopayla dövdü

BAYGINLIK GEÇİRDİ

Sopayı adamın elinden alan kadın bu kez adama vurmaya başladı. Peş peşe aldığı sopa darbelerinden kaçamayan adam, son darbeyle yere yığılıp baygınlık geçirdi. Olayı görüp koşan çevredekiler adamı kadının elinden kurtardı.

Tartışan ikili, birbirlerini çivili sopayla dövdü

SU İÇİRDİLER

Ardından da adamı su içererek, ayıltmaya çalıştı. İhbar üzerine gelen motosikletli sağlık çalışanı tarafından ilk müdahalesi yapılan adam, ambulansla hastaneye kaldırıldı.

Tartışan ikili, birbirlerini çivili sopayla dövdü

"ADAM BAYGINLIK GEÇİRDİ"

Kavgayı ayırmaya çalışanlardan biri, "Biz taksiyle geçerken olayı gördük, ikisi beraber oturuyorlardı, birden kavga başladı, birbirlerine vurmaya başladılar. Önce erkek kadına çivili sopayla vurdu, sonra kadın hemen sopayı alıp ona vurmaya başladı. Çivili sopayla bayağı vurdu adama, adam tepki veremedi. Adamın müsait olmayan yerlerine vurdu, sopa çiviliydi. Kavgayı ayırdık, kadını gönderdik, adam baygınlık geçirdi, sonra sürüne sürüne kenara geldi. Yabancı uyruklulardı, ambulansı aradık gelip aldılar adamı hastaneye kaldırdılar" diye konuştu.

Tartışan ikili, birbirlerini çivili sopayla dövdü

Kaynak: Demirören Haber Ajansı / 3.Sayfa

Dolapdere Haberler

Görüntülere valilikten açıklama geldi! Diyarbakır'da restoran 'şeriat' sloganlarıyla basılırken, polis ve bekçinin tavrı tartışma yarattı

Görüntülere valilikten açıklama geldi! Diyarbakır'da restoran "şeriat" sloganlarıyla basılırken, polis ve bekçinin tavrı tartışma yarattı

Dışişleri Bakanı Fidan: 3. Dünya Savaşı riski var

Dışişleri Bakanı Fidan: 3. Dünya Savaşı riski var

ATM'lerde para çekme limitleri değişti

ATM'lerde para çekme limitleri değişti

Bakmadan Geçme

3. Dünya savaşı mı çıkıyor, Hakan Fidan ne dedi? Fenerbahçe hangi takımlarla hazırlık maçı yapacak 2024-25? 25 Haziran Konya elektrik kesintisi listesi! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? Petrolul Ploieşti hangi ülkenin takımı, hangi ligde oynuyor? 25 Haziran İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? İstanbul'da elektrik kesintisi! 25 Haziran 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 24 Haziran 2024 Resmi Gazete ATAMA KARARLARI! Bugünün kararları neler? 24 Haziran Resmi Gazete yayımlandı! 32266 sayılı Resmi Gazete atamalar listesi! 25 Haziran Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 25 Haziran Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! Son Depremler! Bugün İstanbul'da deprem mi oldu? 24 Haziran AFAD ve Kandilli deprem listesi! 24 Haziran Ankara'da, İzmir'de deprem mi oldu? Süper Loto sonuçları açıklandı mı? 24 Haziran Süper Loto kazanan numaralar neler? Süper Loto sonuçlarına ne zaman, nereden bakılır? 25 Haziran Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 25 Haziran İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir'de elektrik kesintisi! 25 Haziran Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da planlı elektrik kesintileri! Euro 2024'te Arjantin neden yok, Brezilya neden yok 2024? #129300
Tekbir getiren grup, İstanbul'daki Zorlu Center'ı bastı

Tekbir getiren grup, İstanbul'daki Zorlu Center'ı bastı

500

Yorumlar (9)

Çınar Saraç:

Eline sağlık ablam , hep kadınlar dayak yiyecek değil yaaa

111
29
yanıtYanıtla
Raşit Yanmaz:

erkeğe şiddete hayır

91
46
yanıtYanıtla
Save Rate:

Erkeğe şiddete hayır.Lütfen hemcinslerimi koruma altına alacak bir paket çıkarılsın xd

54
31
yanıtYanıtla
erdem çakır:

Yalnız karı adamı çok pis dövmüş. Minibüste parayı uzatıp "iki kısa viston layt" diyecek kıvamda. Suyu kaldırımdan içiyor.

60
4
yanıtYanıtla
mehmet yılmaz:

eşşek sudan gelmiş sanki

54
4
yanıtYanıtla
Osman Tokgonul:

Vallahi içim soğudu , daha doğrusu her yerim soğudu . Eline koluna sağlık hanım bacım ...Adama bak, eline birde çivili sopa almış ! Erkek müsvettesi seniii...

43
5
yanıtYanıtla
Hasan Emrah KEMAL :

Sanırım adama bel altı vurmuş. Adamın hayalar gitmiş belli ki..

43
1
yanıtYanıtla
İdris Çelik:

Şiddetin her türlüsüne hayır insanlar konuşa konuşa hayvanlar döğüşe döğüşe anlaşır

12
25
yanıtYanıtla
heja:

erkeğe şiddete hayır

6
3
yanıtYanıtla
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title