Haberler

Sokak ortasında enselerinden vurulan iki kardeşi, amca ve eniştenin infaz ettiği ortaya çıktı

3. Sayfa Haberleri

Şanlıurfa'da sokak ortasında enselerinden vurularak öldürülen Mustafa Avcı ve kardeşi Cebrail Avcı'nın katilleri yakalandı. Cinayetlerin, kardeşlerin amcası M.A. ve damadı M.D. tarafından işlendiği ortaya çıktı. Yakalanan iki zanlı adliyeye sevk edildi.

Geçtiğimiz günlerde Haliliye ilçesine bağlı Ahmet Erseven Mahallesinde Avcı kardeşler yürüyerek evlerine gittikleri sırada arkalarından gelen amca M.A. (46) ile damatları M.D. (37) tarafından tabancayla enselerinden vuruldu. 2 kardeş de kanlar içerisinde yığılırken, saldırganlar ise kaçtı. Hastaneye kaldırılan kardeşler, doktorların tüm müdahalesine rağmen kurtarılamayarak, hayatını kaybetti.

Şanlıurfa İl Emniyet Müdürlüğüne bağlı Asayiş Şube Cinayet Büro Amirliği ekipleri, yaşanan olayın ardından kaçan cinayet şüphelilerini yakalamak için çalışma başlattı. İki kardeşin vurulduğu bölgeden kaçan cinayet şüphelilerinin güzergahını güvenlik kameralarıyla tespit eden ekipler, Eyyübiye ilçesindeki Şıh Maksut Mahallesinde bir eve operasyon düzenledi.

Şanlıurfa'da iki kardeşi amca ve eniştenin infaz ettiği ortaya çıktı

Operasyonda, Avcı kardeşlerin ölümüne neden olan damat M.D. (37) amca M.A. (46) ile yardım ve yataklık yaptığı öne sürülen H.K.'yi gözaltına aldı. Şüpheliler, hastanedeki sağlık kontrollerinin ardından adliyeye sevk edildi.

Şanlıurfa'da iki kardeşi amca ve eniştenin infaz ettiği ortaya çıktı

Öte yandan, kardeşlerin infaz edilmesinin boşanma davası yüzünden başlayan bir husumetten kaynaklandığı bildirildi. Olayla ilgili soruşturma sürüyor.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / 3. Sayfa

Mustafa Avcı Şanlıurfa 3. Sayfa Haberler

title