Direksiyon sınavından geçemeyen kadının ailesi öğretmene saldırdı - Haberler
Haberi Paylaş

Direksiyon sınavından geçemeyen kadının ailesi öğretmene saldırdı

İhlas Haber Ajansı - 3. Sayfa
 - Güncelleme:

Sancaktepe'de direksiyon sınavından geçemeyen kadın evine gidip durumu ailesine söyledi. Ailesi, kadının sınavdan geçememesinin sorumlusu olarak gördükleri direksiyon öğretmenine saldırdı. Kadının kardeşi ile babasının direksiyon öğretmenine yumruklarla saldırdığı anlar güvenlik kamerasın yansıdı.

Geçtiğimiz pazar günü girdiği direksiyon sınavında başarısız olan kadın, iddiaya göre evlerine gidince sınavdan kaldığını ailesine söyledi. Duruma sinirlenen kadının babası ile ağabeyi, direksiyon öğretmenlerinin oturduğu kafeye gitti.

Baba ile oğlu, kızlarının başarısızlığından sorumlu tuttukları sınav komisyonu başkanı olan direksiyon öğretmeni B.A.'ya saldırdı. Baba ile oğlunun yumruklu saldırısına uğrayan öğretmen B.A., kendisini savunmak istese de yere yığıldı. Kafedekilerin saldırgan baba ile oğlunu engellemesiyle kavga sonlandı.

Sancaktepe'de bir ortaokulda müdür yardımcılığı da yaptığı öğrenilen B.A., kendisine saldıran baba ile oğlundan şikayetçi oldu. İfadeleri alınan baba ile oğlunun serbest bırakıldığı öğrenildi.

Direksiyon öğretmenine saldırı anı kafenin güvenlik kamerasına saniye saniye yansıdı. Görüntülerde baba ile oğlunun, masada bir başka öğretmen arkadaşıyla oturan öğretmen B.A.'ya yumruklarla saldırdığı görülüyor. Yumruklara maruz kalan öğretmen yere düşüyor. Kafedekiler ise baba ile oğlu tutarak olayı sonlandırıyor.

İhlas Haber Ajansı / 3. Sayfa

Sancaktepe, Pazar, Baba, 3. Sayfa, Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım

Yorumlar (3)

Nur :

Ben babama geçtiğim sınavdan şakasına baba geçemedim sınavdan dediğimde olsun kızım hiç önemli değil bi dahakine geçersin üzülme demişti canım babam. sonrasında şakaa yaptım dediğimde birlikte sevinmiştik... Dingonun ahırı mı yani siz hayırdır? Kime neye saldırıyorsunuz? Ehliyeti alınca da trafik canavarı mı olacak yani ölüm kalım meselesi mi arkadaşım? Serbest bırakmayın kardeşim böylelerini neden bırakıyorsunuz

Nazmi:

Ee noldu simdi sınavımı geçti:) cehaletle baş etmek zor.. kanunda olmayınca daha zor.. yasasın humanist yasalar.. humanizm diye diye toplumlarin iyice civisi cıkıyor vesselam.

Abdullah Belen:

Olaylardan sonra şu "Tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı." cümlesinden nefret ediyorum. İnsanın adalete olan tüm saygısı yerle bir oluyor. Tutuksuz yargılanmak demek iki yıldan az ceza alır, paraya çevrilir ve ertelenir demek. Yani yapanın yanına kâr kalır demek. Cezalar doğru dürüst verilmeli ve bir gün bile olsa alınan ceza yatılmalı. Ceza o zaman caydırıcı olur.

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title