Haberler

Müge Anlı'da akıllara durgunluk veren olay: 18 yaşındaki Lamia, 37 yaşındaki adama kaçtı

Güncelleme:

Müge Anlı ile Tatlı Sert programına katılan anne, 18 yaşındaki kızı Lamia'nın 37 yaşındaki komşularına kaçtığını söyleyerek yardım istedi. Kısa sürede bulunarak yayına gelen Lamia, ilişkisini kabul etti. Anlı'nın ikna çabalarına kulak asmayan Lamia, "Hataysa bile hata olduğunu yaşayıp görmek istiyorum" diyerek herkesi şaşkına çevirdi.

ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programına başvuran anne Naile, 18 yaşındaki kızının 37 yaşındaki adam tarafından kaçırıldığını söyleyerek yardım istedi. Kısa sürede bulunan Lamia, sevdiği adamın yanında kalmaya devam edeceğini söyleyerek ailesinin yanına dönmeyi kabul etmedi.

"37 YAŞINDAKİ ADAM, KIZIMI ALIKOYUYOR"

Kızının bulunması için yardım isteyen anne, "Kızım Lamia, 22 Nisan'da evimizden ayrıldı. 37 yaşındaki Murat adlı kişi, kızımı yanında alıkoyuyor. Kızıma ulaşamıyorum, hiçbir şekilde. Kızım evden ayrılırken, 'Anne, sizin başınızı belaya sokmak istemem' demişti" ifadelerini kullandı. Lamia, çalışmaların ardından kısa sürede bulunarak yayına getirildi.

Müge Anlı'da akıllara durgunluk veren olay: 18 yaşındaki Lamia, 47 yaşındaki adama kaçtı

"MURAT'I SEVİYORUM"

Dün canlı yayına gelen Lamia, önce Murat Bey ile ilişkisini inkar etti sonra da itiraf ederek ailesinin bu konuda kendisine anlayış göstermesi gerektiğini söyledi. "Murat'ı seviyorum ve bunu kabullenmelerini istiyorum" diyen Lamia, Müge Anlı'nın canlı yayındaki ikna çabalarına da "Hataysa bile hata olduğunu yaşayıp görmek istiyorum" karşılığını verdi.

Müge Anlı'da akıllara durgunluk veren olay: 18 yaşındaki Lamia, 47 yaşındaki adama kaçtı

NİKAH TARİHİ ALMIŞLAR

Canlı yayına bağlanan birçok seyirci, Murat Bey'in uyuşturucu bağımlısı olduğunu ve sabıkası olduğunu belirtti. Murat Bey'in arabasında uyuşturucu madde bulunduğunu kabul eden Lamia ise "Ben hiç kullanmadım, arabada bulunanlar da başkasınındı" dedi. Bunların yanı sıra Murat Bey'in yengesi ile ilişkisi olduğu iddia edildi. Murat Bey ile mesajları yayınlanan yenge yayına bağlanarak Lamia'yı uyardı. Öte yandan Murat Bey'in annesinin hapse girdiği ve kızlarını uygusuz yerlerde çalıştırdığına dair iddialar da yer aldı. Yayına bağlanan Murat Bey'in annesi ise oğlu ve Lamia'nın 1 Haziran'da evleneceklerini nikah tarihi aldıklarını söyledi. Evlilik iddiasını doğrulayan Lamia "Benim fikrim değişmedi, evleniyorum" ifadelerini kullandı. Sinirlenen Müge Anlı da "Aferin kızım devam et" diyerek tepki gösterdi. Lamia'nın ailesi ise evliliği kesin bir dille kabul etmediklerini söyledi.

Yaşananların ardından hatasını fark eden Lamia, ailesinin yanına dönmek istediğini söyleyerek "Murat'ın yengesiyle ilişkisi var. Kadın bana 'seni bitireceğim' diye mesajlar atıyor. Kadının eşinden bile korkusu yok. Murat, ağabeyin evine dinleme cihazı koymuş ve sürekli onları dinliyor. Ben korktuğum için bir şey söyleyemedim" dedi.

Kaynak: Haberler.com / Ecem Altan - 3.Sayfa

Müge Anlı Televizyon 3.Sayfa Yaşam Haberler

Her detayı mide bulandırıyor! Sapık baba, 15 yaşındaki kızını istismar ederken suçüstü yakalandı

Her detayı mide bulandırıyor! Sapık baba, 15 yaşındaki kızını istismar ederken suçüstü yakalandı

HDP'li Encü'den skandal paylaşım! Portekiz'i Kürtçe sözlerle tebrik etti

HDP'li Encü'den skandal paylaşım! Portekiz'i Kürtçe sözlerle tebrik etti

AK Parti'de değişim süreci başlıyor! Önümüzdeki günlerde istifalar peş peşe gelecek

AK Parti'de değişim süreci başlıyor! Önümüzdeki günlerde istifalar peş peşe gelecek

Bakan Şimşek: Motokurye ve garsonların bahşişine vergi muafiyeti getiriyoruz

Bakan Şimşek: Motokurye ve garsonların bahşişine vergi muafiyeti getiriyoruz

500

Yorumlar (39)

Doğa Yiğit:

18 yaşındaki kadın reşit kötüysede iyisede yaşayıp öğrenecek eğer 18 yaşı size çocuk geliyorsa insanları 35 yaşında reşit olmaları için yasa çıkarın

146
93
yanıtYanıtla
YalancıSavar:

Aile yapısı sayesinde biz bugünleri gördük yoksa yok olur giderdik. Yaş 187 e falan takılmayın benim gözümde 25 yaşına kadar herkes ergen dir.

yanıt87
yanıt11
Dkdkd Suwike:

ünlülere kimse bişey demiyo Erbil 40 yaş büyük

yanıt159
yanıt19
Özcan Özcan:

6 yaşındaki kız çocuğuyla evlenmekte ahlaksızlıktır.

yanıt47
yanıt47
Fuat Gençoğlu:

Normal vatandaş olunca akıllara durgunluk gelir herkese malum ünlüler yapınca "gönlünü kaptırdı" haberi yapılır :)) böyle bir medya işte

220
9
yanıtYanıtla
Hakan Karakılıç:

İsmini sayamadigim onlarca ünlü sanatçı kızından ve oğlundan küçük kızlarla fing atıyor bence anormal bisey yok aşkın yaşı yok demek

100
25
yanıtYanıtla
Asil Türk:

En doğru söz Müge Anlı dan geldi."Bugün gece kulübünde Barlarda pavyonlardaki kadınların çoğu bu yollardan geçerek geldi

104
8
yanıtYanıtla
Ömer Can:

sosyal medya ve kadınlara verilen özgürlüğün verdiği meyvelerdir. Müge Anlı dan geldi."Bugün gece kulübünde Barlarda pavyonlardaki kadınların çoğu bu yollardan geçerek geldi örnek inci taneleri dizisi

yanıt30
yanıt1
Cem Demirkaya:

Hay senin sevgin batsın.??

54
21
yanıtYanıtla
Özcan Özcan:

bu bir ahlaksızlıktır kanunine uygun olsa da ama bir insanın 6 yaşındaki kız çocuğuyla evlenmesi de büyük ahlaksızlıktır.

yanıt18
yanıt29
Tüm 39 yorumu okumak için tıklayın Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title