Haberi Paylaş

Kayak yaparken fark etti, kar yığını altında kalan adamı elleriyle kazıyarak kurtardı

3. Sayfa Haberleri

ABD'nin Washington eyaletinde kayak yapan Francis Zuber, sürüklendikten sonra durduğu noktada kar yığını altında kalan biri olduğunu fark etti. Zuber, dakikalarca elleriyle kar yığınını kazıyarak adamı kurtarmayı başardı.

Mt. Baker Kayak Merkezi'nde kayak yapan Francis Zuber'in dikkati hayat kurtardı. Vücut kamerasına yansıyan olayda Zuber, kayak yaptığı sırada sürüklenmeye başladı ve kısa süre sonra durmayı başardı. Zuber bu sırada kara saplanmış halde bir snowboard olduğunu fark etti.

KAR YIĞININI ELLERİYLE KAZDI

Kar yığını altında bir kişinin olduğunu düşünen Zuber, "İyi misin?" şeklinde soru sordu, ancak yanıt alamadı. Kar yığınlarını eldivenli elleriyle kazmaya başlayan Zuber, snowboardcuya ulaşmayı başardı.

KISA SÜRE SONRA KOLLARINI HAREKET ETTİRDİ

Nefes nefese kalan Zuber kar yığınını kazmaya devam ederken, adam kısa süre sonra kollarını hareket ettirmeye başladı. Zuber, nefes almasını kolaylaştırmak için adamın baş kısmındaki karları temizledi. Kar yığını altındaki adam, Zuber'in dikkati sayesinde ölümden döndü.

Kayak yaparken fark etti, kar yığını altında kalan adamı elleriyle kazıyarak kurtardı

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / 3. Sayfa

Amerika Birleşik Devletleri Papa Francesco Washington 3. Sayfa Dünya Güncel Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım

Yorumlar (1)

x girilmez:

Sana operasyon yapıyorlarsa bilki parti içinden, inceye yaptıklarının aynısı yani bay bay diyoruz o zaman sana

Cevap Yaz00Yayından Kaldır
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title