Haberler

İstanbul'da sokak köpeğinin ısırdığı adam hastanede ikinci şoku yaşadı: Aynı mahalleden 40 kişi geldi

Güncelleme:

İstanbul Üsküdar'daki Kuzguncuk semtinde İbrahim Ciğer isimli bir vatandaş, başıboş bir köpek tarafından ısırıldı. Hastaneye başvuran Ciğer, kuduz aşısını yapan hemşirenin, "Bugün 80 kişi geldi, 30-40'ı Kuzguncuk'tan." sözleriyle büyük şaşkınlık yaşadı. Yetkililere çağrı yapan Ciğer, "Kuzguncuk gibi bir yerde 30-40 insanın aynı günde kuduz vakasıyla karşılaşması kabul edilebilir değil." ifadelerini kullandı.

İstanbul'un Üsküdar ilçesindeki Kuzguncuk semti, kuduz şüphesiyle gündeme geldi. İbrahim Ciğer adlı bir vatandaş, semtte başıboş bir köpek tarafından ısırıldı. Kuduz aşısı yaptırmak için hastaneye giden Ciğer, gün içinde sadece Kuzguncuk'tan 30-40 kişinin kuduz şüphesiyle hastaneye başvurduğunu öğrendi.

İstanbul Kuzguncuk'ta başıboş köpekler çok sayıda kişiyi ısırdı. İbrahim Ciğer adlı bir vatandaş, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda Kuzguncuk'ta bir sokak köpeği tarafından ısırıldığını açıkladı.

İstanbul'un göbeğinde kuduz şüphesi! Sokak köpeğinin ısırdığı adam hastanede ikinci şoku yaşadı: Bugün 40 kişi geldi

"BUGÜN 80 KİŞİ GELDİ, 30-40'I KUZGUNCUK'TAN"

Kuduz aşısı yaptırmak için hastaneye giden Ciğer, kuduz aşısını yapan hemşirenin, "Bugün 80 kişi geldi, 30-40'ı Kuzguncuk'tan." sözleriyle büyük şaşkınlık yaşadı. Yetkililere çağrı yapan Ciğer, "Yetkililerin bir an önce harekete geçmesi, özellikle insan yoğunluğunun fazla olduğu bölgelerde acilen önlemlerin alınması gerek. Kuzguncuk gibi bir yerde 30-40 insanın aynı günde kuduz vakasıyla karşılaşması kabul edilebilir değil." ifadelerini kullandı.

İstanbul'un göbeğinde kuduz şüphesi! Sokak köpeğinin ısırdığı adam hastanede ikinci şoku yaşadı: Bugün 40 kişi geldi

"DİŞ GEÇİRMELER, ETİ KOPARIP ATMALAR, CİDDİ YARALANMALAR VAR"

Paylaşımına Sağlık Bakanlığı, İstanbul Valiliği, İstanbul Büyükşehir Belediyesi, Üsküdar Belediyesi ve Üsküdar Belediye Başkanı Sinem Dedetaş'ı etiketleyen Ciğer, "Fotoğrafları gördüm. Aynı gün yaşanan olaylarda diş geçirmeler, eti koparıp atmalar, ciddi yaralanmalar var. Hepsine acı acı baktım ve kendi halime şükrettim. Daha fazla vaka olmasın. Harekete geçmelisiniz." dedi.

Kaynak: Haberler.com / 3.Sayfa

Köpek Saldırısı Sokak Köpeği Kuduz Aşısı İstanbul Üsküdar 3.Sayfa Sağlık Yaşam Güncel Haberler

Erdoğan'ın beklediği yanıt geldi! Normalleşmeye yeşil ışık yakan Esed'in önemli bir şartı var

Erdoğan'ın beklediği yanıt geldi! Normalleşmeye yeşil ışık yakan Esed'in önemli bir şartı var

AK Partili Elitaş'a Kayseri'de protesto: Külliye'nin önünde kendimizi yakınca mı bizi duyacaksınız?

AK Partili Elitaş'a Kayseri'de protesto: Külliye'nin önünde kendimizi yakınca mı bizi duyacaksınız?

CHP heyetinden Kırşehir'deki altın arama çalışmalarına tepki: Madenlere saldırı durumundalar

CHP heyetinden Kırşehir'deki altın arama çalışmalarına tepki: Madenlere saldırı durumundalar

Trump'a suikast girişiminde bulunan saldırganın parti bağlantıları ortaya çıktı

Trump'a suikast girişiminde bulunan saldırganın parti bağlantıları ortaya çıktı

500

Yorumlar (42)

sade vatandaş:

anlamadığım bir konu var ben sokakta o kadar köpeğin yanından geçiyorum şu ana kadar hiç birinin saldırganlığına maruz kalmadım acaba hayvanları ürkütüyorlarda mı asabileşiyor ne....yoksa benim buradaki köpeklere makarna verip uyuşturdularda ondanmı bana saldırmıyorlar

418
555
yanıtYanıtla
mustafa genç:

sürü halinde denk gelirse görürsün anyayi konyayi

yanıt443
yanıt308
yusuf kocakaya:

saçma sapan konuşma bu konuyu bile siyasete bağladın inşallah olmaz ama yarın senin yada yakınının başına gelirse anlarsın o zaman

yanıt77
yanıt6
Selçuk Yılmaz:

İşin gücün her habere siyasi yorum yapmak millet can derdinde

yanıt56
yanıt2
İSKOÇYALI:

Algı çalışması yapıyorlar, yok öyle bir şey, yalan haber.

yanıt129
yanıt178
NediyonDegisik:

hastane kayitlarina bakarsin iskoc

yanıt83
yanıt5
Mengele:

Aynen sana katiliyorum sen hayvanin yanindan gecerken onlara sevgi dagitiyon peki öbürleri gördükleri an kaybol git tas at böyle kiskirtiyorlar hayvan ne yapsin savunmaya geciyor aslinda hayvan köpekler degil onlara saldiran iki ayakli hayvanlar

yanıt18
yanıt82
sinan çayırcı:

Şöyle , sokakta her gün gördüğümüz köpekler bir şey yapmıyorlar . Sıkıntı çıkaranlar sürü oluşturmuş ve kendilerine bölge edinmiş köpeklerin yanından gerçekten ya da bölgelerine girdiğiniz anda bölgelerini korumak maksadıyla size havlıyorlar diş gösteriyorlar siz de kaçarsanız kovalıyorlar . İşte kaçarken yola fırlayıp aracın altında kalanlar , kaçamayıp yere düşen çoluk çocuk yaşlı insanları ısırıyorlar vs .

yanıt27
yanıt5
Ben bilmemm:

Tüm sokak hayvanları uyutulsun... Hayvan edinmek zor olsun. Çip takılsın. Hayvanı terk edene 200 bin TL ceza verilsin ..

378
36
yanıtYanıtla
VEFA:

Önce iki ayaklı vicdansız ve merhametsiz olanlar uyutulsun. Onlardan çok yer açılır, sokak köpeklerinin uyutulmasına hiç gerek kalmaz.

yanıt26
yanıt138
Tüm 42 yorumu okumak için tıklayın Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title