Hoşgörünün Böylesi... Çarpıştığı Aracın Sürücüsünün Sınavından Çıkmasını Bekledi - Haberler
Haberi Paylaş

Hoşgörünün Böylesi... Çarpıştığı Aracın Sürücüsünün Sınavından Çıkmasını Bekledi

İhlas Haber Ajansı - 3. Sayfa

Hoşgörünün böylesi... Çarpıştığı aracın sürücüsünün sınavından çıkmasını beklediSİVAS - Sivas'ta tutanak düzenlemek için, çarpıştığı aracın sürücüsünü girdiği Açık Öğretim sınavından çıkması için 2.5 saat bekledi.

Hoşgörünün böylesi... Çarpıştığı aracın sürücüsünün sınavından çıkmasını bekledi

SİVAS - Sivas'ta tutanak düzenlemek için, çarpıştığı aracın sürücüsünü girdiği Açık Öğretim sınavından çıkması için 2.5 saat bekledi.

Sivas'ta iki aracın yaşandığı maddi hasarlı kaza bilindik kaza sonrası görüntüleri unutturdu. Bu kaza, kazalar sonrası yaşanan tartışmalar ve hoşgörüsüzlüklerin aksine tüm şoförlere örnek olması gereken türdendi. Sivas Cumhuriyet Üniversitesi içerisinde meydana gelen kazada Açık Öğretim sınavına yetişmek için acele eden Emrah Satılmış yönetiminde ki 58 BG 639 plakalı otomobil ile Yunus Erdoğan yönetiminde ki 24 EE 426 plakalı otomobil çarpıştı. Emrah Satılmış sınava geç kaldığını belirterek Erdoğan'da tutanak düzenlenmesi için sınav bitimine kadar süre istedi. Bu talebi hoşgörü ile karşılayan Erdoğan sınavın bitmesi için yaklaşık 2.5 saat araçların başında bekledi. Satılmış sınavdan biter bitmez aracın başına geldi ve taraflar uzlaşarak gerekli kaza tutanağını hazırladı.

Sınav bitene kadar arıcın başında bekledi.

Kaza sonrası açıklama yapan taraflardan Yunus Erdoğan, "Arabanın sahibinin sınavı vardı sınava gitti o yüzden bekliyorum onu şimdi. Sınavdan çıkana kadar bekleyeceğim. 2.5 - 3 saatlik bir süreç olmasına rağmen bekleyeceğim mecbur. Sınavı önemli girmesi lazım. Uzun bir süreç olabilir ama sonuçta beklemek lazım. Onunda kendine göre haklı tarafları var. Sınav bitene kadar bekleyeceğim kaza yaptık biz arkadaşla konuştuk anlaştık. İki taraf anlaşmalı sınava gideyim ondan sonra haberleşiriz. Sınav bitene kadar arabanın başında beklemeyi düşünüyorum."dedi.

Sınav sonrası olay yerine gelen Emrah Satılmış ise yaptığı açıklamada, "Sınava giderken yoğunluktan bir kaza yaptık. Sınavım vardı arkadaş sağ olsun bekledi beni. Arkadaş aracın başında bekledi. Sınavıma engel olmamak adına beni bekletmemek adına kendi bekledi."şeklinde konuştu.

İhlas Haber Ajansı / 3. Sayfa

Sivas Cumhuriyet Üniversitesi Yunus Erdoğan 3. Sayfa Haberler

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Haberler.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.
title