Yunus Erdoğan Haberleri

Yunus Erdoğan haber, Yunus Erdoğan son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Yunus Erdoğan - 11.03.2019
Kadem, New York'ta İki Farklı Etkinlik Düzenleyecek
KADEM Dış İlişkiler ve Projeler Direktörü Sezen Güngör'ün moderatörlüğünü yapacağı panelde, KADEM Yönetim Kurulu Üyesi Avukat Derya Yanık, KADEM tanıtım sunumunu gerçekleştirecek. KADEM İş Dünyası ve Ekonomi Komisyonu Başkanı ve Proje Mentörü Arzu Odabaşı, proje hakkında genel bilgi verecek ve projenin mentörlük ayağını aktaracak. Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı temsilcisi, projede bakanlığın rolünü anlatacak. Milli Eğitim Bakanlığını temsilen katılan Yunus Erdoğan ise bakanlığın projedeki rolü ve diğer çalışmalarını aktaracak.
Yunus Erdoğan - 17.01.2019
Kağıthane'de Trafik Kazası: 1 Yaralı
KAĞITHANE'de sapağı kaçıran sürücü son anda dönmek isteyince, kaldırıma çarparak takla attı. Olay yerine gelen  ambulansta ilk müdahalesi yapılan sürücü hastaneye gitmek yerine aracın kaldırılışını izledi.     Cendere Caddesi'nde saat 02: 00 sıralarında meydana gelen kazada Yunus Erdoğan'ın kullandığı 34 TN 1619 plakalı otomobil Çağlayan-Kağıthane Merkez Mahalle sapağında sürücüsünün kontrolünden çıkarak takla attı.
Yunus Erdoğan - 17.01.2019
Kağıthane'de Devrilen Otomobilin Sürücüsü Yaralandı
Alınan bilgiye göre, Merkez Mahallesi Cendere Caddesi'de seyreden Yunus Erdoğan'ın kullandığı 34 TN 1619 plakalı otomobil, yol ayrımındaki betona çarparak devrildi.
Yunus Erdoğan - 17.01.2019
Kağıthane'de Trafik Kazası: 1 Yaralı
Haber-Kamera: Ertan KILIÇ-Ozan URAL/İstanbul DHA Kağıthane'de sapağı kaçıran sürücü son anda dönmek isteyince, kaldırıma çarparak takla attı. Olay yerine gelen  ambulansta ilk müdahalesi yapılan sürücü hastaneye gitmek yerine aracın kaldırılışını izledi.     Cendere Caddesi'nde saat 02: 00 sıralarında meydana gelen kazada Yunus Erdoğan'ın kullandığı 34 TN 1619 plakalı otomobil Çağlayan-Kağıthane Merkez Mahalle sapağında sürücüsünün kontrolünden çıkarak takla attı.
Yunus Erdoğan - 17.12.2018
Lise Öğrencileri Çin'den Madalyayla Döndü
Çamlıca Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi İngilizce Koordinatör Öğretmen Yunus Erdoğan, öğrencilerin başarısına ilişkin, "Dünyanın birçok ülkesinden 500'ün üzerinde bakanlık temsilcisi ve eğitimci düzeyinde katılımcılar vardı.
Yunus Erdoğan - 15.12.2016
'Yorgun Mermi' Yaraladı
ANTALYA'da bir otomobil servisinin güvenlik görevlisi 33 yaşındaki Yunus Erdoğan, kulübenin tavanından giren 'yorgun mermi' ile karnından hafif şekilde yaralandı.
Yunus Erdoğan - 15.12.2016
Dha Yurt Bülteni-4
GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ İtfaiye ekiplerinin müdahalesi İtfaiye merdivenindeki itfaiyecilerden görüntü Otelden görüntüler Otelden dışarı çıkanlardan görüntü HABER-KAMERA: Faruk KIYAK-KARTEPE(Kocaeli), - ======================================================= 7)'YORGUN MERMİ' YARALADI ANTALYA'da bir otomobil servisinin güvenlik görevlisi 33 yaşındaki Yunus Erdoğan, kulübenin tavanından giren 'yorgun mermi' ile karnından hafif şekilde yaralandı.
Yunus Erdoğan - 02.12.2016
Görgü Tanıkları Yangını Anlattı
Yurdun yanındaki evde oturan Yunus Erdoğan, yaptığı açıklamada, olay günü yemek yerken yangından haberdar olduğunu ve hemen dışarı çıktığını belirtti.
Yunus Erdoğan - 31.07.2016
Kayseri'de Baraj Gölüne Giren Kişi Boğuldu
Edinilen bilgiye göre, evli ve iki çocuk babası Yunus Erdoğan (30), ailesiyle piknik yapmak için Melikgazi ilçesindeki Sarımsaklı Barajı'nın bulunduğu bölgeye gitti.
Yunus Erdoğan - 31.07.2016
Serinlemek İçin Girdiği Sarımsaklı Barajı'nda Boğuldu
Edinilen bilgiye göre, Melikgazi İlçesi'ne bağlı Sarımsaklı Barajı'nda meydana gelen olayda, 30 yaşındaki Yunus Erdoğan, ailesi ile birlikte pikniğe geldi.
Yunus Erdoğan - 17.05.2016
Derebucak'ta 1. Amatör Küme Heyecanı
Derebucak Belediye Başkanı Ahmet Kısa, yaptığı açıklamada, sahasında ağırladığı Doğanbey Belediyespor'u, Mehmet Kaynarca ve Yunus Erdoğan'ın golleriyle 3-0 mağlup ettiği, bu başarının ilçede büyük sevinçle karşılandığını söyledi.
Yunus Erdoğan - 03.03.2016
Türkiye'de Bor Kaynakları ve Önemi" Konferansı
Türkiye'nin yeraltı kaynaklarında bor gibi değerli bir madene sahip olduğunu belirten Çelik, "Türkiye, bor madeni açısından dünya rezervlerinin belki yüzde 80'ine sahip. Pek çok ülke petrol bakımından zengin ise Türkiye de en az petrol kadar değerli bor madeni bakımından dünyada en zengin ülkedir. Yeter ki değerlendirip sermayeye dönüştürebilelim. Hocamız Prof. Dr. Yunus Erdoğan bizi bor konusunda bilgilendirecek.
Yunus Erdoğan - 22.12.2015
İstanbul Valisi Şahin Yaralı Polisleri Ziyaret Etti
İstanbul Valiliği'nden yapılan açıklamaya göre Şahin, Bezmialem Vakıf Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'nde tedavi gören polis memuru Anıl Yıldız ile İstanbul Üniversitesi Çapa Tıp Fakültesi'nde tedavi gören Yunus Erdoğan ve Mehmet Ayhan Özer'e ziyarette bulundu.
Yunus Erdoğan - 03.07.2015
Sincan Uygur Özerk Bölgesi'ndeki Uygulamalara Tepkiler
Adapazarı İlçe Vaizi Yunus Erdoğan, dinleri uğruna öldürülen Müslümanlar için bir araya geldiklerini belirterek, "Cenabı Allah, vefat eden kardeşlerimize gani gani rahmet eylesin" şeklinde konuştu.
Yunus Erdoğan - 06.03.2015
100. Yılında Çanakkale Zaferi"
Sanatçıların sahnede Türk bayrağı açılmasıyla sona eren programa, Dumlupınar Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Yunus Erdoğan, İl Jandarma Alay Komutanı Albay Mustafa Uğur, İl Emniyet Müdürü Mehmet Gülnaz, AK Parti İl Başkanı Ali Çetinbaş, daire müdürleri ve vatandaşlar katıldı.
Yunus Erdoğan - 17.02.2015
Dpü'de Unvan Yükselme Töreni Yapıldı
Üniversitenin kadrosuna yeni öğretim üyelerinin katımıyla daha da güçlendiğini belirten Karaaslan, şöyle konuştu: "Üniversitemizde görev yapan bütün arkadaşlarımız bizim için çok aziz çok değerli çok kıymetli insanlardır. Hiçbir mülahaza, hiçbir düşünce, hiçbir insanı zaaf onları bizim gözümüzde değersiz kılamaz. Biz sevgi yolunun insanlarıyız. Bizim sözlüğümüzde, lügatimizde düşmanlık yok. Sevgi var, kardeşlik var. Bu kavramlar bizim yolumuzu aydınlatan en değerli kılavuzlarımızdır. Ülkeleri top, tüfek yıkamaz. Sevgisizlik ve nefret yıkar. Biz bu kurumda sadece dostluğun, kardeşliğin, barışın ve sevginin hakim olduğu atmosfer yaratmaya çalışıyoruz. Bunda da başarılı olduğumuzu görüyoruz."  Konuşmanın ardından, Rektör Karaaslan, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Yunus Erdoğan, Prof.
Yunus Erdoğan - 16.02.2015
Türkiye'nin Değişim Sürecinde Stk'ların Yeri ve Önemi" Paneli
Cinsiyet adaleti, cinsiyette eşitliğin değil de kadın ve erkeğe adalet üzere hükmedilmesi gerektiği, insan hakları anlamında kadın ve erkeğin eşit oldukları zamanlar olabilir. Ama bazı zamanlarda kadının daha zayıf yaratılmış ve mukavemet ve benzeri noktalarda belki bir erkekle aynı hasletlere sahip olmamasından kaynaklanan sebeplerle böyle bir kavram terminolojimize sokulmuş oldu." Konuşmaların ardından sivil toplum kuruluşlarının faaliyetlerinin sunumu yapılan panele, İlim Yayma Cemiyeti Genel Başkanı Yusuf Tülün, Sivil Dayanışma Platformu Genel Başkanı Ayhan Ogan, Dumlupınar Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Yunus Erdoğan, AK Parti İl Başkanı Ali Çetinbaş ve çeşitli sivil toplum kuruluşu temsilcileri katıldı.
Yunus Erdoğan - 01.02.2015
Borun Endüstriyel Atıklarında "Altından Değerli" Element
HADİ ŞENGÜL - Dumlupınar Üniversitesi (DPÜ) Fen Edebiyat Fakültesi Kimya Bölümü Başkanı ve Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Yunus Erdoğan başkanlığındaki bir grup bilim insanı, borun fabrikada işlendikten sonra ortaya çıkan endüstriyel atıklarında, dünya piyasalarında altından daha değerli olan gece görüş, tıbbi görüntüleme cihazları, fiber optik telekomünikasyon ve tıp alanın kullanılan rubidyum elementinin varlığını belirledi.
Yunus Erdoğan - 25.01.2015
Bor Endüstrisi Atıklarındaki Servet
DPÜ Rektör Yardımcısı ve Fen-Edebiyat Fakültesi Kimya Bölümü Başkanı Prof. Dr. Yunus Erdoğan başkanlığındaki akademisyenler, bor atıkları üzerine çalışma yaptı.
12
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Yunus Erdoğan Haberleri | Yunus Erdoğan Kimdir - Haberler - Yunus Erdoğan haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Yunus Erdoğan kimdir, hayatı ve biyografisi. Van Gölü'nde su kayağı keyfi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 15.4.2021 03:15:08. #1.14#

title