Haber : Hamamı merak eden zavallı Japon turist önce tellağın tacizine uğradı, sonra ahlaksız teklif aldı - Haberler

Haberi Paylaş

Hamamı merak eden zavallı Japon turist önce tellağın tacizine uğradı, sonra ahlaksız teklif aldı

 - Güncelleme:

Türkiye'ye ziyarete gelen ve merak ettiği için hamama giden Japon turistin yaşadığı taciz sosyal medya yoluyla ortaya çıktı. Paylaşıma göre Japon turist, önce tellağın tacizine uğradı daha sonra da yine hamamda bulunan başka bir adamın "Seninle sevişmek istiyorum" teklifiyle karşılaştı.

Japonya'dan Türkiye'ye gelen ve çok merak ettiği hamamı görmek isteyen Japon turistin başına gelmeyen kalmadı. Önce hamamdaki tellağın kendisini taciz etmesi nedeniyle büyük bir sarsıntı yaşayan turist, daha sonra hamamdaki başka bir adamdan da "Seninle sevişmek istiyorum" teklifi aldı. Turistin yaşadıklarını uzun süredir Türkiye'de olan Japon sosyal medya fenomeni paylaştı.

Hamam kültürünü merak eden genç Japon turist gittiği hamamda neye uğradığını şaşırdı. Kendisiyle ilgilenen tellağın cinsel organına defalarca vurduğunu iddia etti. Yine hamamda tanıştığı yaşlı bir adamdan aldığı ahlaksız mesajı da paylaştı.

Yaşlı adamın Japon turiste gönderdiği mesajda, "Ne zaman aramak istersen ara, seninle sevişmek istiyorum ve takılmak istiyorum" ifadeleri yer aldı. Genç Japon başına gelen olayla ilgili "Hamamlar tehlikeli" mesajını paylaştı. Uzun süredir Türkiye'de yaşayan Japon sosyal medya fenomeni Yoshi Enomoto ise sosyal medyadan vatandaşının başına gelen talihsiz olay hakkında açıklama yaptı.

Olayla ilgili fotoğraf ve mesajı paylaşan Yoshi Enomoto, şu ifadeleri kullandı: "Genç bir Japon turist, Türkiye'de merak ettiği hamama giderek 150 TL ödedi. Hamamda tellak poposuna baya vurmuş. Oradaki başka bir adam da müstehcen mesajlar atmış. Dikkat etmeden bir yere gittiği için kendisini savunmuyorum ancak bu benim de başıma gelseydi cidden kötü bir durum olurdu."

Olayın ardından hamamcılar da harekete geçti. İstanbul Hamam Sıhhi Banyo Kaplıca Sauna Masaj Salonu İşletmecileri Esnaf Odası olayı duyduklarını belirterek, konuyla ilgili inceleme başlattıklarını açıkladı. Hangi hamam ve tellakın yaptığının araştırılmaya devam ettiğini belirten Oda temsilcisi, konuyla ilgili araştırmanın bitmesinin ardından bir açıklama yapılacağını belirtti.

İşte Yoshi Enomoto'nun o paylaşımı;

Hamamı merak eden zavallı Japon turist önce tellağın tacizine uğradı, sonra ahlaksız teklif aldı

Haberler.com - 3. Sayfa

Japon 3. Sayfa Güncel Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım

Yorumlar (14)

Hek Tor:

Yola devaaammm, bunun gibi eylemlerimiz devam ettiginde Dolarn degeri düsüp Lira saha kalkacak, 1 lira 23 Dolar seviyesini (burasi cok önemli) görecek; zira tüm yabancilar Türkiye"ye akin edecekler tacize ugramak icin, hani cogunlugu LGBTPRKLMSTW falan yaaaa, hani o yüzden... Na parrraaaa, cag atlayacagiz.

Edip Sevük:

Hamam, yağlı güreş bence kaldırılmalı. Bunlar erkeğe yakışmaz.

YOĞURTÇU :

ahaha aman diyim yere sabun düşerse sakın alma... :))

Tüm 14 yorumu okumak için tıklayın
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title