Haber : Gaziantep'te rehine krizi...Boynuna av tüfeği asan şahıs, bıçak ve silahla çocuklarını ve karısını rehin aldı - Haberler

Haberi Paylaş

Gaziantep'te rehine krizi...Boynuna av tüfeği asan şahıs, bıçak ve silahla çocuklarını ve karısını rehin aldı

 - Güncelleme:

Gaziantep'te rehine krizi...Boynuna av tüfeği asan şahıs, bıçak ve silahla çocuklarını ve karısını rehin aldı Gaziantep'te yabancı uyruklu bir kişi, evde iki çocuğu ve karısını rehin aldı.

Gaziantep'te rehine krizi...Boynuna av tüfeği asan şahıs, bıçak ve silahla çocuklarını ve karısını rehin aldı

GAZİANTEP - Gaziantep'te yabancı uyruklu bir kişi, evde iki çocuğu ve karısını rehin aldı. Elindeki pompalı tüfek ve bıçakla kendisini ve ailesini öldüreceğini söyleyen şahsı ikna çabaları sürüyor.

Edinilen bilgiye göre, İslahiye ilçesinde yabancı uyruklu olduğu öğrenilen bir şahıs evin kapılarını kilitleyerek, eline tam otomatik av tüfeği ve bıçak alıp bağırmaya başladı. Olay yerine savcı gelmesini isteyen şahıs, aksi halde yanında bulunan 2 çocuğunu ve karısını öldüreceğini söyledi. Bölgeye çok sayıda polis sevk edilirken, çevrede geniş güvenlik tedbirleri alındı. Tüfeğini boynuna asan şahıs, zaman zaman tüfeği kafasına, zaman zaman ise bıçağı boynuna dayaması nedeniyle korkulu anlar yaşattı. Polis şahsı ikna etmeye çalışırken, vücudunda bıçak darbesi olan şahıs olay yerine gelen annesi ve kardeşine de tepki gösterdi.

İhlas Haber Ajansı / Bekir Şentürk - 3. Sayfa

3. Sayfa Güncel Haberler

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Haberler.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.
title