63 yaşındaki seyyar satıcı, kredi başvurusuna ret cevabı alınca intihar etti - Haberler
Haberi Paylaş

63 yaşındaki seyyar satıcı, kredi başvurusuna ret cevabı alınca intihar etti

Haberler.com - 3. Sayfa
 - Güncelleme:
63 yaşındaki seyyar satıcı, kredi başvurusuna ret cevabı alınca intihar etti

Diyarbakır'ın Sur ilçesinde yaşayan 63 yaşındaki Selim Bayrak, ekonomik sorunlar nedeniyle girdiği bunalım sonucu yaşamına son verdi. Bayrak'ın kısa bir süre önce özel bir bankadan kredi talebinde bulunduğu ve ret cevabı alınca intihar ettiği öğrenildi. Otopsi işlemleri tamamlanan Bayrak, yakınları tarafından sessiz, sedasız defnedildi.

Diyarbakır'ın Sur İlçesinin Melikahmet Caddesinde seyyar satıcılık yapan Selim Bayrak borç batağında olup kredi talebinde bulunduğu özel bankadan da ret cevabı alınca intihar etti.

Bayrak'ın ölümüyle ilgili soruşturma kapsamında Adli Tıp Kurumunca otopsi işlemi tamamlandıktan sonra cenazesi yakınlarına teslim edildi. Bayrak asri mezarlıkta sessiz sedasız toprağa verildi.

Sur'un Fatihpaşa Mahallesinde yaşayan Bayrak'ın evi hendek olaylarında ağır hasar gördü. Yaşanan gelişme üzerine yaşadığı mahalleyi terk edip kiraya çıkmak zorunda kalan Bayrak'ın evi tamamen yıkılırken, olaylar sonrasında kendisine 27 bin lira ödeme yapıldığı öğrenildi.

Yalnız yaşayan Bayrak'ın yaşanan ekonomik krizden kaynaklı olarak kirasını bile ödeyemez duruma gelince amcasının evine sığındığı, burada da ailevi sorunlar yaşayınca kısa süre önce Sur'un köhne sokaklarındaki eski otellerde konakladığı bildirildi.

Sözcü'nün haberine göre Selim Bayrak, geçtiğimiz haftalarda Ağaçkakan isimli sosyal medya yayınında da ekonomik sorunlar ve uygulamalardan yakınmıştı.

Haberler.com - 3. Sayfa

Diyarbakır İntihar Sur 3. Sayfa Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım

Yorumlar (6)

MAVİ.blue. YEŞİL.:

iş bulamayıp gss prim borcu yüzünden hastanelerden bile faydalanamayan türk vatandaşlarının ve eyt lilerin ve asgari ücretlilerin seçimleri dört gözle beklediğini düşünüyorum..

MERT GÜLKAN:

Banka hiç bir zaman babasının hayrına kredi vermiyor. Emeceği bi şeyler olması lazım. Ah amca ah. Allah affetsin inşallah.

Ali Kaçkar:

Sen bu yaşına kadar nasıl yaşamış ne işler yapmışsın ki kimse sana sahip çıkmamış.Diyarbakır akraba bağı olan bir şehirdir.Dışardan gelene bile hürmetle misafirlik yapan bu halk eğer sende dürüst bir insan olsan yedirir içirir bakardı. Kimbilir acaba kimsin necisin.

Tüm 6 yorumu okumak için tıklayın
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title