CHP Hatay Milletvekili Akgöl: Sonuçlardan Eminiz

CHP Hatay Milletvekili Akgöl: Sonuçlardan Eminiz

CHP Hatay Milletvekili Akgöl: Sonuçlardan Eminiz
Anadolu Ajansı - Haberler | Yerel

CHP Hatay Milletvekili Akgöl, "Biz şaibe yapmak istesek de yapamayız zaten, yapımıza uygun değil. Sonuçlardan son derece eminiz." dedi.

CHP Hatay Milletvekili Hasan Akgöl, "Biz şaibe yapmak istesek de yapamayız zaten, yapımıza uygun değil. Sonuçlardan son derece eminiz" ifadelerini kullandı. 

Akgöl, yaptığı açıklamada, seçimlere itiraz etmenin en doğal ve yasal hak olduğunu belirtti.

Seçim sonucundan sonra kaybedenin teşekkür ederek saygı duymasını beklediklerini ifade eden Akgöl, şunları kaydetti:

"Şaibeyle alakalıysa zaten tüm Türkiye biliyor, bu seçimde AK Parti'nin şaibeli bir dönem geçirdiğini herkes biliyor. Elektrik kesintileri bunun en baş örneği. Hatay'da elektrik çok yerde kesildi. Biz buna rağmen hiçbirşey söylemiyoruz. Kaybetmenin üzüntüsüyle tüm ilçelere ayrı ayrı itiraz ediyorlar. Sandık başkanları vardı, o an niye itiraz edilmedi de şimdi itiraz ediliyor. Saygıyla karşılıyorum ama itirazdan hiçbir şey çıkmayacak. Biz şaibe yapmak istesek de yapamayız zaten, yapımıza uygun değil. Sonuçlardan son derece eminiz. Hatta biz farkın şuanki farktan çok daha ileri boyutlarda olması gerektiğine inanıyoruz."

Oyların tekrardan sayılmasının söz konusu olmadığını dile getiren Akgöl, Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı'nın Lütfü Savaş olduğunu söyledi. - Hatay

Kaynak: Anadolu Ajansı

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title