ZIRHLI PERSONEL TAŞIYICI HABERLERİ

Zırhlı Personel Taşıyıcı Haberleri

Zırhlı Personel Taşıyıcı haber, Zırhlı Personel Taşıyıcı son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Zırhlı Personel Taşıyıcı - 05.01.2021
Boğaziçi Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Bulu, akademik kariyeri ve özel sektördeki çalışmalarıyla dikkati çekiyor
Boğaziçi Üniversitesi İşletme Bölümünde finans alanında yüksek lisans, yönetim ve organizasyon alanında doktora eğitimi alan Prof. Dr. Bulu, eğitimini tamamladıktan sonra Ankara'da savunma sanayisinde zırhlı personel taşıyıcı üretimi yapan FMC-Nurol ve F-16 uçaklarının, ATAK helikopterin üretimini yapan Türk Uzay ve Havacılık Sanayi Şirketinde (TUSAŞ) çalıştı.
Zırhlı Personel Taşıyıcı - 25.11.2020
Rusya-Tacikistan ortak askeri tatbikatı başladı
???????28 Kasım'a kadar ülkedeki diğer poligonlarda da devam edecek ortak askeri tatbikatta çok sayıda Tacik askerinin yanı sıra ülkede bulunan Rus askeri üssünde görevli 3 binden fazla asker ile aralarında askeri helikopter, piyade savaş aracı, zırhlı personel taşıyıcı, insansız hava aracı ve çoklu roket sisteminin de bulunduğu 550 askeri araç ve teçhizat katılacak.
Zırhlı Personel Taşıyıcı - 13.11.2020
Dağlık Karabağ'daki Rus barış gücünün ilk nöbeti görüntülendi
DAĞLIK KARABAĞ HATTI VE LAÇİN KORİDORUNDA DEVRİYE Rusya Genelkurmay Başkanlığı Ana Harekat Dairesi Başkanı Sergey Rudskoy, Dağlık Karabağ'da temas hattı boyunca ve Laçın koridorunda 16 gözlem noktası kurulacağını ifade etmişti. Öte yandan, anlaşmada Rusya'nın cephe hattı ve Laçin koridoru boyunca, hafif silahlı 1960 asker, 90 zırhlı personel taşıyıcı, 380 otomobil ve özel aracının yer alması öngörülmüştü.
Zırhlı Personel Taşıyıcı - 10.11.2020
Kremlin, Karabağ anlaşmasının metnini paylaştı
3. Dağlık Karabağ'daki cephe hattı boyunca ve Laçin koridoru boyunca, hafif silahlı 1.960 asker, 90 zırhlı personel taşıyıcı, 380 otomobil ve özel araçtan oluşan Rusya Federasyonu barış gücü konuşlandırılır.
Zırhlı Personel Taşıyıcı - 14.07.2020
FETÖ'nün kanlı darbe girişiminin üzerinden 4 yıl geçti (1)
Bu sırada darbeci pilotların havalandırdığı uçaklar, Ankara semalarında alçak uçuşa başladı. Polatlı 58. Topçu Er Eğitim Tugayı ve Topçu Füze Okulu, Mamak 28. Mekanize Piyade Tugayı, Beytepe Jandarma Eğitim ve Okullar Komutanlığı, Kara Havacılık Komutanlığı, Harp Okulları Komutanlığı, Etimesgut Zırhlı Birlikler Okulu ve Eğitim Tümen Komutanlığı, Genelkurmay Özel Kuvvetler Komutanlığı ve Cumhurbaşkanlığı Muhafız Alayındaki darbeciler de harekete geçti. Birçok tank, zırhlı personel taşıyıcı ve diğer araçlarla binlerce asker kışlaların dışına çıktı.
Zırhlı Personel Taşıyıcı - 14.07.2020
Ermenistan, Azerbaycan'daki sivil bölgeleri hedef aldı
Öte yandan Azerbaycan, bugün öğle saatlerinde Ermenistan'ın istihbarat birimine ait radar istasyonunu, askeri araçlarını, tankları, zırhlı personel taşıyıcıları ve tabur karargahını vurularak yok edildiğini duyurmuştu.
Zırhlı Personel Taşıyıcı - 30.06.2020
Hindistan, Çin sınırına obüs ve tank konuşlandırdı
Hint ordusunun bölgeye tank konuşlandırma girişimi, Çin Halk Kurtuluş Ordusunun (PLA) bölgedeki pozisyonlarını zırhlı personel taşıyıcı ve askeri çadırlarla güçlendirmesinin ardından geldi.
Zırhlı Personel Taşıyıcı - 22.06.2020
İsrail 2019'da 7,2 milyar dolarlık askeri ihracat yaptı
Verilerde, ihracatın yüzde 17'sinin radarlar ve elektronik savaş sistemleri, yüzde 15'inin roket, füze ve hava savunma sistemleri, yüzde 13'ünün uçak, yapay uydu ve uzay araçlarının elektronik sistemleri, yüzde 12'sinin gözetim cihazları, yüzde 10'unun silah istasyonları ve fırlatıcılar, yüzde 8'inin insansız hava araçları ve drone sistemleri, yüzde 7'sinin elektronik haberleşme ve istihbarat sistemleri, yüzde 7'sinin iletişim sistemleri, yüzde 4'ünün zırhlı personel taşıyıcıları, yüzde 3'ünün casusluk hizmetleri ve diğerleri, yüzde 3'ünün mühimmat ve silahlar, yüzde 1'inin ise deniz sistemlerini kapsadığı belirtildi.
Zırhlı Personel Taşıyıcı - 15.06.2020
Cumhurbaşkanlığı Muhafız Alayı darbe girişimi davasında tanıklar dinlendi
Saat 22.00 gibi çok sayıda zırhlı personel taşıyıcı (ZPT) geldi.
Zırhlı Personel Taşıyıcı - 20.05.2020
Libya ordusundan Terhune'deki Hafter milislerine hava harekatı
Libya Ordusu Sözcüsü Albay Muhammed Kununu, yaptığı yazılı açıklamada, başkent Trablus'un 90 kilometre güneydoğusunda yer alan Terhune kentindeki Hafter milislerine düzenlenen 5 hava harekatında, Birleşik Arap Emirlikleri (BAE) yapımı Nimr tipi zırhlı personel taşıyıcı, bir adet obüs ve silahlı üç aracın imha edildiğini duyurdu.
Zırhlı Personel Taşıyıcı - 20.05.2020
GRAFİKLİ- Hafter'i silahlandırmak için servet harcayan BAE, Libya'da istediğini elde edemedi
BAE yönetiminin finansmanını karşıladığı ve Libya'ya sevk ettiği silahlar arasında birim fiyatlarıyla değerlendirildiğinde 14,7 milyon dolarlık Rus yapımı Pantsir S-1 hava savunma sistemleri, Güney Afrika'dan temin edilen 15 milyon dolar değerinde Super Puma helikopterleri, 25 milyon dolar değerindeki BAE yapımı Yabhon SİHA'ları, 100 bin dolarlık Rus yapımı Orlan-10 SİHA'lar, Sovyet yapımı Antonov An-26 ve Ilyushin IL-76 nakliye uçakları, 2 milyon dolar değerinde Çin yapımı Wing Loong II SİHA'lar, Blue Arrow BA-7 füzeleri, GP6 roketleri, 250 bin dolar değerindeki ABD yapımı MIM-23 Hawk füzeleri, BAE yapımı Nimr, Panthera, Spartan ve Tygra tipi zırhlı personel taşıyıcı araçlar yer alıyor.
Zırhlı Personel Taşıyıcı - 18.03.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 17
GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ ------------------------------ -Öğrencilerin hazırladığı video görüntüsü HABER- KAMERA: Engin ANAK/ALANYA (Antalya), ============================== Suriye sınırına askeri sevkiyat   TÜRK Silahlı Kuvvetleri (TSK) tarafından Hatay-Suriye sınır hattına  zırhlı personel taşıyıcı (ZPT) ve komando sevkiyatı gerçekleştirildi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Zırhlı Personel Taşıyıcı Haberleri | Zırhlı Personel Taşıyıcı Haber - Haberler - Zırhlı Personel Taşıyıcı haberleri, son dakika zırhlı personel taşıyıcı haber ve gelişmeleri burada. Boğaziçi Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Bulu, akademik kariyeri ve özel sektördeki çalışmalarıyla d
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 17.1.2021 16:49:45. #1.15#
title