Zihinruhbeden Festivali" 15-16 Mart'ta Yapılacak

Zihinruhbeden Festivali" 15-16 Mart'ta Yapılacak

İnsanı zihin, ruh ve beden çerçevesinde bütüncül olarak ele alacak "ZihinRuhBeden Festivali" 15 16 Mart tarihleri arasında, İstanbul'da yapılacak.

Zihinruhbeden Festivali

İnsanı zihin, ruh ve beden çerçevesinde bütüncül olarak ele alacak "ZihinRuhBeden Festivali" 15-16 Mart tarihleri arasında, İstanbul'da yapılacak. 

Konuya ilişkin yapılan yazılı açıklamaya göre; Lütfi Kırdar Kongre Merkezi'nde gerçekleştirilecek festival kapsamında, günümüz insanının  zihin, ruh ve beden sağlığını ve bütünlüğünü ilgilendiren ve bu alanlarda destekleyici yöntem, çözüm ve tedaviler sunan uzmanlık dalları bir araya gelecek. 

Festival, kişisel ve ruhsal gelişim, sağlıklı yaşam, tıp, alternatif ve tamamlayıcı tıp, metafizik ve astroloji alanlarında Türkiye'nin ve dünyanın önde gelen otoritelerini, bu konuyla ilgili yazarları buluşturacak. 

Meditasyondan, yogaya, hipnozdan, müzik ve dans gösterilerine kadar pek çok etkinliğin yer alacağı festivalde, seminer ve workshop programı da yapılacak.

Katılımcıları, Türkiye'den ve dünyadan kişisel gelişim ve dönüşüm uzmanlarıyla buluşturacak workshop çalışmalarında, farklı tekniklerle ilişkilerden paraya, içsel huzurdan özgüvene kadar yapılacak süreç odaklı çalışmalar gerçekleştirilecek. 

NLP uzmanı, mentor Prof. Dr. Turgay Biçer, Çin Alternatif Tıp Derneği Başkanı Dr. Jie Wang, Hollanda'dan nefes terapisti Josie Veenhof, Ritm Terapi ile oyuncu ve tiyatro sanatçısı Hazım Körmükçü, yaşam koçu Yeliz Rüzgar, iletişim ve ilişki uzmanı Hande Akın gibi isimler festivaldeki eğitimler arasında yer alıyor. - İstanbul