Haberler » Spor » Ze Roberto: "Takımımla Gurur Duyuyorum" - Spor

Ze Roberto: "Takımımla Gurur Duyuyorum"

Voleybol Kadınlar Avrupa Şampiyonlar Ligi play-off 2.turunda Azerbaycan'ın Rabita Bakü takımını eleyerek Dörtlü Final'e yükselen Fenerbahçe Universal'de baş antrenör Ze Roberto, oyuncularıyla gurur duyduğunu söyledi.

Ze Roberto:

Voleybol Kadınlar Şampiyonlar Ligi play-off 2. turunda Azerbaycan'ın Rabita Bakü takımını eleyerek Dörtlü Final'e yükselen 'de baş antrenör , oyuncularıyla gurur duyduğunu söyledi.

Ze Roberto, yayıncı kuruluşa yaptığı açıklamada, karşılaşmada çok iyi mücadele ettiklerini söyledi. Ze Roberto, "Takımla gurur duyuyorum. Çok iyi oynadık. Şahane bir seyircimiz var. Destekten dolayı onlara teşekkür ederim. Burada yapacağımız çok işler var" ifadelerini kullandı.

- "Başkanımızla kupayı kaldırmak istiyoruz" -

Fenerbahçe Yönetim Kurulu Üyesi Hakan Dinçay, yayıncı kuruluşa yaptığı açıklamada, şampiyonluk yolunda önemli bir rakibi saf dışı bıraktıklarını belirterek, "2 senedir Final Four'a kaldık ama kupayı kazanamadık. İnşallah 3. senede kupayı kazanacağız. Başkanımız Aziz Yıldırım'la beraber bu kupayı kaldırmak istiyoruz" diye konuştu.

Fenerbahçe Universal Bayan Voleybol Takımı Menajeri Violet Duca, güzel bir netice ile kupa yolunda önemli bir başarı elde ettiklerini belirtti. Violet Duca,

"Bundan daha güzel bir netice olamaz. Yıldız oyunculardan kurulu bir takımı 2 maçta da 3-0 mağlup ettik. Bugün burada büyük bir aile olduğumuzu bir kez daha gösterdik. Hedefimiz her zaman olduğu gibi şampiyonluk. Başkanımızı finallerde yanımızda görmek istiyoruz" dedi. - İSTANBUL

Kaynak: AA

Manşet

Haberler