Yılın En"Leri Ödülleri Sahiplerini Buldu - Haberler
Haberi Paylaş

Yılın En"Leri Ödülleri Sahiplerini Buldu

AA - Haberler | Güncel
Yılın En

SAKARYA(AA) - Sapanca ilçesinde yayın yapan Sapanca Gazetesi tarafından düzenlenen "Yılın En"leri ödül töreni gerçekleşti.

SAKARYA(AA) - Sapanca ilçesinde yayın yapan Sapanca Gazetesi tarafından düzenlenen "Yılın En"leri ödül töreni gerçekleşti.

Sapanca Gazetesi ve Sapanca.com.tr okurları, 2015 yılında Sapanca'da en başarılı olan isim ve işletmeleri seçti. Sapanca Gazetesi tarafından bu yıl ilki düzenlenen "Yılın En"leri töreni Sapanca'da bir otelde gerçekleşti.

Sapanca Gazetesinin 1'inci, internet haber portalı sapanca.com.tr'nin 4'üncü yılının da kutlandığı tören İlçe Müftüsü Orhan Örnek'in şehitlerimiz için yaptırdığı dua ile başladı.

Sapanca Gazetesi ve haber portalının işleyişi hakkında bilgiler veren Sapanca Gazetesi Genel Yayın Müdürü Murat Arapoğlu, başarının ekip çalışması ile sağlandığının altını çizdi ve başta Sapanca.com.tr Genel Yayın Müdürü İsa Çiçek olmak üzere, gazete ekibi ile destekleri ve ilgilileri için tüm ilçe halkına teşekkür etti.

Sapanca Belediye Başkanı Doç.Dr. Aydın Yılmazer de konuşmasında basın kuruluşlarının önemine değindi. Yılmazer, gazete çalışanlarına başarılar dileyerek "Yılın En"leri anketinde birinci olan adayları kutladı.

İlçe Kaymakamı Süleyman Yıldırım ise ilk günden bu yana yapılan doğru ve ilkeli haber cilikte emeği geçen herkese teşekkür etti.

Ödül töreninde ise En Başarılı Spor Adamı kategorisinde Mehmet Uçar'a ödülü Belediye Başkan Yardımcısı Osman Gür, En Başarılı Siyasetçi kategorisinde Muzaffer Boz'a ödülü Belediye Başkan Yardımcısı Özcan Yavuz, En Başarılı Muhtar kategorisinde Ahmet Pir'e ödülü İlçe Emniyet Müdürü Osman Yıldırım, En Başarılı Okul Kategorisinde Anadolu Lisesi Müdürü Habib Karagöz'e ödülü Cumhuriyet Başsavcısı Fatih Camgöz, İlçe Tanıtımına En Çok Katkı Sağlayan Tesis kategorisinde NG Hotels Sapanca Müdürü Tezcan Özdemir'e ödülü İlçe Jandarma Komutanı Ali Bahadır Aslan, En Başarılı İş Adamı kategorisinde Faruk Bayraktar'a ödülü Belediye Başkanı Aydın Yılmazer, En Başarılı Kamu Yöneticisi kategorisinde Milli Eğitim Müdürü Mehmet Nuri Dede'ye ödülü İlçe Kaymakamı Süleyman Yıldırım tarafından verildi.

Gecede ayrıca Kaymakam Süleyman Yıldırım, Belediye Başkanı Aydın Yılmazer, Mega Deluxe Genel Müdürü Alparslan Kılıç ve NG Sapanca Genel Müdürü Tezcan Özdemir'e jüri özel ödülü takdim edildi.

AA - Son Dakika Haberleri
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
title