Yıldızların Sesi Büyükerşen'i Ziyaret Etti

Yıldızların Sesi Büyükerşen'i Ziyaret Etti

Türk sinemasının unutulmaz kadın yıldızlarının filmlerinde şarkılarını seslendiren Belkıs Özener Büyükşehir Belediye Başkanı Prof. Dr. Yılmaz Büyükerşen'i ziyaret etti.

Yıldızların Sesi Büyükerşen'i Ziyaret Etti
27.05.2017 13:17 | Son Güncelleme: 27.05.2017 13:18

26 Mayıs Cuma akşamı Atatürk Kültür Sanat ve Kongre Merkezi'nde Eskişehir Kent Konseyi tarafından düzenlenen konserde 1200 kişiye inanılmaz bir müzik ziyafeti sunan Belkıs Özener, özellikle Hülya Koçyiğit, Türkan Şoray, Filiz Akın, Fatma Girik gibi Türk sinemasının kadın yıldızlarının filmlerindeki şarkılarını film görüntüleri eşliğinde yeniden söyledi. Belkıs Özener 300'e yakın filmde şarkı söylemişti.

Yılmaz Büyükerşen'le bir araya gelen Belkıs Özener, Eskişehir'e uzun zamandır gelmeyi, Büyükerşen ile görüşmeyi çok arzu ettiğini ve şehri çok beğendiğini söyledi. Kurtuluş Müzesi, Yılmaz Büyükerşen Balmumu Heykeller Müzesi olmak üzere Eskişehir'de çeşitli müzeleri ziyaret ettiğini ve şehri gezdiğini söyleyen Özener, Yılmaz Büyükerşen'in Eskişehir'i bambaşka bir şehir yaptığını belirterek teşekkür etti.

Yılmaz Büyükerşen ise, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, "özellikle orta kuşak jenerasyon ve üzeri yaştakiler Türk filmlerindeki yıldızları sesleriyle sevdiler, beğendiler, hatta onlara aşık oldular. Hülya Koçyiğit'in, Türkan Şoray'ın filmlerde söyledikleri şarkıların gerçek sesi sizsiniz. Onların büyük birer yıldız olmalarında sizlerin payı çok büyüktür. O nedenle sizin Türk sinemasına katkılarınız asla unutulamaz" dedi.

Kaynak: Bültenler

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title