Ziraat Odası Yöneticilerinden Ünver'e Hayırlı Olsun Ziyareti - Haberler
Haberi Paylaş

Ziraat Odası Yöneticilerinden Ünver'e Hayırlı Olsun Ziyareti

İhlas Haber Ajansı - Yerel
Ziraat Odası Yöneticilerinden Ünver'e Hayırlı Olsun Ziyareti

Nevşehir Ziraat Odası Başkanı Mustafa Ekiz başkanlığındaki Ziraat Odası Yönetim Kurulu ve Meclis üyelerinden oluşan heyet, Belediye Başkanı Hasan Ünver’i ziyaret ederek, yeniden seçilmesinden dolayı hayırlı olması dileklerinde bulundular.

Nevşehir Ziraat Odası Başkanı Mustafa Ekiz başkanlığındaki Ziraat Odası Yönetim Kurulu ve Meclis üyelerinden oluşan heyet, Belediye Başkanı Hasan Ünver'i ziyaret ederek, yeniden seçilmesinden dolayı hayırlı olması dileklerinde bulundular.

Ziyaretten duyduğu dile getiren Ünver, Nevşehir'in şanına yakışan bir seçim dönemi yaşadığını belirtti. Ünver, halkın verdiği desteğe uygun bir şekilde daha önceden olduğu gibi bu dönemde de Nevşehir'de yatırım ağını genişletmeyi sürdüreceklerini dile getirerek, bu dönemin yine hizmetlerle dolu geçmesi temennisi içerisinde olduklarını söyledi.

Nevşehir Ziraat Odası Başkanı Mustafa Ekiz' de, Nevşehir'in büyüme ve kalkınma yarışı içerisinde olan şehirlerden biri olduğunu belirterek,bu hedeflerin daha da artırılması kanaati içerisinde olduklarını kaydetti. Ekiz, yeni dönemde Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver'e başarılar diledi. - NEVŞEHİR

İhlas Haber Ajansı / Yerel

Mustafa Ekiz, Hasan Ünver, Nevşehir, Yerel, Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title