Türkiye-iran Heyetleri Temmuz Ayı Mutad Toplantısı Gerçekleştirildi - Haberler
Haberi Paylaş

Türkiye-iran Heyetleri Temmuz Ayı Mutad Toplantısı Gerçekleştirildi

İhlas Haber Ajansı - Yerel
Türkiye-iran Heyetleri Temmuz Ayı Mutad Toplantısı Gerçekleştirildi

Van’ın Saray ilçe Kaymakamı Atif Çiçekli, beraberindekiler ile birlikte sınır komiserlikleri arasındaki Temmuz mutad toplantısı gerçekleştirildi.

Van'ın Saray ilçe Kaymakamı Atif Çiçekli, beraberindekiler ile birlikte sınır komiserlikleri arasındaki Temmuz mutad toplantısı gerçekleştirildi.

Kaymakamımız Atif Çiçekli ve beraberindeki heyet; İran İslam Cumhuriyeti Belesor 2. Derece Hudut Komiseri Yüzbaşı Mehdi İskenderpur Başkanlığı'ndaki heyeti ziyaret ederek, iki dost ülkenin ilişkilerini daha da güçlendirmek amacıyla; Hoy kenti toplantı bir araya geldiler. Temmuz ayı mutad toplantıda bölge sorunları görüşüldü ve sınır güvenliği ile ilgili protokoller imzalandı. Yapılan toplantının ardından İran Heyeti tarafından Kaymakam Çiçekli'ya hediye takdim edildi. Yapılan görüşmelerden sonra Kaymakam Çiçekli ve beraberindeki heyet İran heyetine misafirperverliğinden ötürü teşekkürlerini iletip, ayrıldılar. - VAN

İhlas Haber Ajansı / Yerel

Atif Çiçekli, Türkiye, İran, Yerel, Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title