Haberler

Tümer: "Bit Pazarı'ndaki Keşmekeşlik Adana'ya Yakışmıyor"

CHP Adana Milletvekili Zülfikar İnönü Tümer, ‘Bit Pazarı’ olarak adlandırılan bölgedeki keşmekeşliğin bir an önce sona erdirilmesi gerektiğini vurguladı.

CHP Adana Milletvekili Zülfikar İnönü Tümer, 'Bit Pazarı' olarak adlandırılan bölgedeki keşmekeşliğin bir an önce sona erdirilmesi gerektiğini vurguladı.

Hafta sonunda Adanalı ve Suriyelilerin yoğun olarak alışveriş yaptığı Güney Kuşak Bulvarı'ndaki karmaşıklığı yerinde gören, seyyar satıcılar ve vatandaşlarla görüşen Tümer, "Adana, bu çağdışı görüntüleri hak etmiyor" dedi.

Yoksul Adanalı ve Suriyeli göçmenlerin sağlık koşullarından yoksun, gelişigüzel yol üstüne serilmiş tezgahlarda ve yerlerde bulunan eski eşyaları satın alabilme telaşına düştüğü 'Bit Pazarı' esnafı için aynı bölgede acele kamulaştırmayla kapalı bir mekan yapılması için Büyükşehir Belediyesi'ne çağrıda bulunan Tümer, "On yıllardan bu yana kangren halini alan 'Bit Pazarı' oldukça geniş bir alana yayılmış. Önceleri tam da yol ortasında bulunan alışveriş tezgahları şimdilerde yol boyunca sağlı sollu, insan onuruna yakışmayan görüntülerle Adana'nın içler acısı halini ortaya seriyor" dedi.

Tümer, soruna kalıcı çözüm bulunması için Adana Büyükşehir Belediyesi'nin zaman kaybetmeden harekete geçmesi gerektiğini vurguladı. - ADANA

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Yerel

Zülfikar İnönü Tümer Yerel Haberler

Cumhurbaşkanı Erdoğan, 'Seferberlik ve Savaş Hâli Yönetmeliği'ni yayımladı

Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Seferberlik ve Savaş Hâli Yönetmeliği"ni yayımladı

En beğenilen siyasetçiler anketinde Mansur Yavaş ilk, Erdoğan 3. sırada

En beğenilen siyasetçiler anketinde Mansur Yavaş ilk, Erdoğan 3. sırada

Manken Tuğba Özay'dan milli yas kararına tepki: Ateşleri bol olsun

Manken Tuğba Özay'dan milli yas kararına tepki: Ateşleri bol olsun

Bakmadan Geçme

İran'da seçimler ne zaman 2024? İran'da seçimler nasıl olur? GELİNİM MUTFAKTA 22 MAYIS 2024 CANLI İZLE Gelinim Mutfakta yeni bölüm tanıtımı yayınlandı mı? MÜGE ANLI CANLI İZLE! 22 Mayıs Müge Anlı canlı izleme linki! Müge Anlı son bölüm neler oldu? Şaban Ataş'ın katilleri tutuklandı! Bu akşam Survivor var mı? Bu akşam Survivor All Star yeni bölüm yayınlanacak mı? 22 Mayıs Çarşamba Survivor yeni bölüm! Dün gece deprem oldu mu? İzmir'de, İstanbul'da, Ankara'da deprem mi oldu? 22 Mayıs dün gece deprem mi oldu? Hakim ve Savcılar ATAMA kararı Resmi Gazete'de yayımlandı! Resmi Gazete bugün (22 Mayıs) kararları neler? Yeni seferberlik kanunu tam metni OKU İNDİR - PDF 2024! Seferberlik mi çıktı, seferberlik nedir? Sefer görev emri nedir? Sefer görev emri e-devlet üzerinden nasıl sorgulanır? Seferberlik Kararnamesi 22 Mayıs Salı 2024! Yeni seferberlik kararları neler? 22 Mayıs Konya'da elektrik kesintisi yaşanacak ilçeler! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 22 Mayıs Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 22 Mayıs İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? İstanbul'da elektrik kesintisi! 22 Mayıs 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 22 Mayıs Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi!
CHP'li Bozbey belediyeye akraba atamalarını savundu: Arkadaşlarımızın tümü liyakatlı

CHP'li Bozbey belediyeye akraba atamalarını savundu: Arkadaşlarımızın tümü liyakatlı

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title