Talha Bora Öge Aksaray'da öğrencilerle buluştu - Haberler
Haberi Paylaş

Talha Bora Öge Aksaray'da öğrencilerle buluştu

İhlas Haber Ajansı - Yasin Can - Yerel
 - Güncelleme:

- Talha Bora Öge Aksaray'da öğrencilerle buluştu Radyo Programcısı ve Yazar Talha Bora Öge 'Günaydın Gece' isimli program kapsamında Aksaray'da öğrencilerle bir araya geldi.

- Talha Bora Öge Aksaray'da öğrencilerle buluştu

AKSARAY - Radyo Programcısı ve Yazar Talha Bora Öge 'Günaydın Gece' isimli program kapsamında Aksaray'da öğrencilerle bir araya geldi.

Aksaray Üniversitesi ve Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürlüğü tarafından öğrencilerin moral ve motivasyonlarını yüksek tutmak adına düzenlenen 'Gençlik söyleşileri' programı kapsamında Radyo Programcısı ve Yazar Talha Bora Öge bir birinden farklı şiirleri ile öğrencilerle buluştu. Aksaray Üniversitesi Konferans Salonunda düzenlenen programda Talha Bora Öge şiir ve söyleşisi ile dinleyicilere keyifli anlar yaşattı. Şiir dinletisinin yanı sıra Neşet Ertaş'ın ölümsüz eserleri Öge'nin orkestrası tarafından konularına göre sırayla seslendirildi. 'Gençlik söyleşileri' programının ardından Yazar Talha Bora Öge sahnede yeni kitabı 'Var Bir Hayalimiz' hakkında bilgi verdi. Öğrencilerle sohbetler gerçekleştiren Öge, burada öğrencilere kariyerlerinde seçecekleri meslekler hakkında tavsiyelerde bulundu. Yaklaşık 2 saat süren konserin sonunda Talha Bora Öge öğrencilerle sahneden hatıra fotoğrafı çekerek ayrıldı.

İhlas Haber Ajansı / Yasin Can - Yerel

Aksaray Üniversitesi, Talha Bora Öge, Aksaray, Radyo, Yerel, Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title