Haberler

Ordu Valisi Balkanlıoğlu'na Ziyaretler

Yerel Haberler

1979 yılında Trabzon'da kurulan ve halen Tek-Art Holding bünyesinde yayın hayatını sürdüren Karadeniz Gazetesi'nin yöneticileri ve Ordu İl Temsilcisi, Vali İrfan Balkanlıoğlu'nu ziyaret etti.

1979 yılında Trabzon'da kurulan ve halen Tek-Art Holding bünyesinde yayın hayatını sürdüren Karadeniz Gazetesi'nin yöneticileri ve Ordu İl Temsilcisi, Vali İrfan Balkanlıoğlu'nu ziyaret etti.

Karadeniz Gazetesi Genel Müdürü Deniz Toplu, Yayın Koordinatörü Asım Kemal Güner, Ordu İl Temsilciliğine getiren Ercan Özdemir, Vali İrfan Balkanlıoğlu'nu makamında ziyaret ederek, Karadeniz Gazetesi'nin çalışmaları ve faaliyetleri hakkında Vali İrfan Balkanlıoğlu'na bilgi verdi.

Toplu, Karadeniz Gazetesi'nin bölge gazetesi olarak 23 Nisan 1979 tarihinde Trabzon'da yayın hayatına başladığını söyledi.

"Gazetemiz halen, Türkiye'nin 3 büyük bölge gazetesinden birisi olarak yayın hayatını Tek-Art Holding bünyesinde sürdürmektedir" diyen Toplu, şöyle devam etti:

"Doğu Karadeniz Bölgesi'nde Trabzon, Rize, Giresun, Gümüşhane, Ordu, Samsun, Bayburt ve Artvin illerinde dağıtımı ve satışı yapılmaktadır. Ayrıca, İstanbul ve Marmara bölgesindeki bazı illerde de dağıtımı ve satışı yapılmaktadır. Karadeniz Gazetesi, Türkiye'nin en büyük baskı tesislerine sahip bölgesel yayın yapan gazetesidir" dedi.

Bazı illerde yeniden bir yapılanma içerisine girdiklerini anlatan Toplu,  "Ordu İl Temsilciliği görevine de daha önce uzun yıllar TRT Ordu Muhabirliği yapan deneyimli gazeteci arkadaşımız Ercan Özdemir'i getirdik. Ordu İl Temsilcimiz Ercan Özdemir arkadaşımızın gayretleri ile gazetemizde Ordu'nun haberlerine daha çok yer vermeyi arzuluyoruz. Valiliğinizin yapacağı güzel hizmet ve çalışmaları da gazetemiz sütunlarından okuyucularımıza iletmekten mutluluk duyacağımızı ifade etmek isteriz" diye konuştu.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Vali İrfan Balkanlıoğlu da, "Gazetenin, Ordu İl Temsilciliği görevine getirilen kardeşimize de hayırlı olsun diyorum. Kendisine başarılar diliyorum. Bu nazik ziyaretinizden dolayı da sizlere teşekkür ediyorum. Çalışmalarınızda kolaylıklar, başarılar diliyorum" ifadesini kullandı.

Gazetenin yöneticileri daha sonra Altınordu Belediyesi Başkanı Engin Tekintaş'ı da makamında ziyaret etti.

Kaynak: AA / Yerel

Ercan Özdemir Deniz Toplu Trabzon Ordu Yerel Haberler

title