Haberler

MHP İstanbul Milletvekili Kaya, Kars'ta Açıklamalarda Bulundu

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) eski Genel Başkan Yardımcısı İstanbul Milletvekili Atilla Kaya, Kars’ta açıklamalarda bulundu.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) eski Genel Başkan Yardımcısı İstanbul Milletvekili Atilla Kaya, Kars'ta açıklamalarda bulundu.

Kars'ta bir takım ziyaretlerde bulunan MHP İstanbul Milletvekili Atilla Kaya, bir otelde basın mensuplarıyla bir araya geldi. MHP İstanbul Milletvekili Atilla Kaya, düzenlediği toplantıda çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Kaya, "Hepinizin bildiği gibi Türkiye'nin gündemine bu referandum geldikten hemen son biz 12 Eylül 1980 ihtilalinden sonra biz değişik tarihilerde Ülkü Ocakları Genel Başkanlığı yapmış 10 eski Genel Başkan olarak bir araya gelmek süratiyle, 'Ülkücü tavır hayır" adlı bir platform oluşturarak Türkiye'yi dolaşmaya ve bu anayasa değişikliğinin ülkemizle ilgili doğuracağı sakıncaları milletimizle paylaşmanın gayreti içerisinde olduk. Bu çerçevede Kars'a daha önce Ülkü Ocakları Genel Başkanlığı yapmış Azmi Karamahmutoğlu ile beraber geldik. Kısa bir Ardahan ziyaretimiz oldu. Kars'ta bir toplantımız oldu. Dolayısıyla Kars'ta gördüğümüz hava, burada edindiğimiz izlenim Türkiye'nin birçok yerinde olduğu gibi Kars'ta da hayır yönünde vatandaşlarımızda çok ciddi bir eylemin olduğunu tespit etmiş bulunmaktayız" dedi.

Atilla Kaya, "Türkiye'nin çok acil, çok önemli sorunları varken, işsizlik gibi, ekonomik sıkıntılar gibi, dış politika karşı karşıya kaldığımız Suriye, Irak ve diğer komşularımızla yaşamakta olduğumuz sıkıntıları dikkate aldığımızda, özellikle ülkemizin bütününe yönelik terörü dikkate aldığımızda, bu kadar önemli sorunların olduğu bir süreçte, günlük hayatımıza dokunmayan, ama Türkiye'yi bir tek adam rejimine götürecek, Türkiye'yi despotik bir rejime götürecek anayasa değişikliğinin gündeme getirilmiş olması başlı başına bir skandaldır" diye konuştu.

Eski Ülkü Ocakları Genel Başkanı Azmi Karamahmutoğlu'nun da hazır bulunduğu toplantıda Kaya, yeni anayasa doğuracağı sıkıntıları anlattı. Gazetecilerin sorularını da cevaplayan Kaya, daha sonra Kars'tan ayrıldı. - KARS

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Yerel

Milliyetçi Hareket Partisi Türkiye Kars Politika Haberler

Diyarbakırlı Ramazan hoca cinayeti davasında karar: Ağırlaştırılmış müebbet hapse çarptırıldı

Diyarbakırlı Ramazan hoca cinayeti davasında karar: Ağırlaştırılmış müebbet hapse çarptırıldı

En düşük emekli maaşı 12 bin 500 TL 'ye yükseltildi

En düşük emekli maaşı 12 bin 500 TL 'ye yükseltildi

Özel'den Bahçeli'nin elini öpen Özel Harekat Başkanı'na tepki: Sen, devletin polisi olmayı yanlış anlamışsın

Özel'den Bahçeli'nin elini öpen Özel Harekat Başkanı'na tepki: Sen, devletin polisi olmayı yanlış anlamışsın

Bakmadan Geçme

KOSKİ Konya su kesintisi: Konya'da sular ne zaman gelecek? Selçuklu, Karatay, Meram 16-17 Temmuz 2024 Konya su kesintisi listesi! İZSU İzmir su kesintisi: İzmir'de sular ne zaman gelecek? Bergama, Buca, Gaziemir 16-17 Temmuz 2024 İzmir su kesintisi listesi! BUSKİ Bursa su kesintisi: Bursa'da sular ne zaman gelecek? Gemlik, Nilüfer, Osmangazi 16-17 Temmuz 2024 Bursa su kesintisi listesi! ASAT Antalya su kesintisi: Antalya'da sular ne zaman gelecek? Kepez, Muratpaşa, Alanya 16-17 Temmuz 2024 Antalya su kesintisi listesi! İSKİ İstanbul su kesintisi: İstanbul'da sular ne zaman gelecek? Esenyurt, Küçükçekmece, Pendik 16-17 Temmuz 2024 İstanbul su kesintisi listesi! ASKİ Ankara su kesintisi: Ankara'da sular ne zaman gelecek? Çubuk, Beypazarı, Ayaş 16-17 Temmuz 2024 Ankara su kesintisi listesi! İNGİLİZ DİLİ VE EDEBİYATI BÖLÜMÜ ÜNİVERSİTE TABAN PUANLARI l İngiliz Dili ve Edebiyatı taban puanları, kontenjanları ve başarı sıralamaları 2024! CANLI maç izle! (BUGÜNKÜ MAÇLAR) Canlı şifresiz donmadan HD maç izle! 16 Temmuz günün maçları nereden izlenir? 17 Temmuz 2024 Günlük Burç Yorumları! AŞK, EVLİLİK, SAĞLIK, KARİYER burç yorumları! 17 Temmuz burç yorumları nedir? Diyarbakırlı Ramazan Hoca neden öldürüldü, ne olmuştu? Ramazan Pişkin'i öldüren şahıs ne ceza aldı? YKS 200, 210, 220, 230, 240, 250, 260, 270, 280, 290, 300 puanla nereye girebilirim? YKS hangi bölümler gelir? Han Yunus nerede? Han Yunus nereye bağlı? Han Yunus nasıl yönetiliyor? Rahmi Özkan'ın hastalığı nedir, neden hastaneye kaldırıldı? Avukat Rahmi Özkan'ın sağlık durumu nasıl? Tercih yapıp yerleşmeyince OBP puanı düşer mi? Tercih yapınca OBP puanı tekrar kullanılır mı? Elias Jelert kimdir? Elias Jelert nereli, kaç yaşında? Elias Jelert Kristensen hangi takımda ve pozisyonda oynuyor?
Zamlı maaşları açıklayan AK Partili Güler'e muhabirden zor soru: Adaletsizlik yok mu?

Zamlı maaşları açıklayan AK Partili Güler'e muhabirden zor soru: Adaletsizlik yok mu?

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title