Haberler

Manisalılar Derneğinin gecesinde 2 engelliye tekerlekli sandalye

Güncelleme:

Manisalılar Derneği Alaşehir Temsilciliği tarafından düzenlenen akşam yemeği etkinliğinde 2 engelli vatandaşa tekerlekli sandalye kazandırıldı.

Manisalılar Derneği Alaşehir Temsilciliği tarafından düzenlenen akşam yemeği etkinliğinde 2 engelli vatandaşa tekerlekli sandalye kazandırıldı.

Alaşehir'deki bir restoranda yapılan etkinliğe Alaşehir Kaymakamı Abdullah Uçgun, Alaşehir Belediye Başkanı Ahmet Öküzcüoğlu, Manisalılar Derneği Başkanı Yunus Emre Şahin, Genel Sekreter Halil Arslan, sivil toplum örgütleri ve vatandaşlar katıldı. Manisalılar Derneği Alaşehir Temsilciliği tarafından tespit edilen ihtiyaç sahibi aileler için tekerlekli sandalye temini için kaymakam ve belediye başkanından destek istenirken, gecede iki engelliye engelli arabası kazandırıldı.

Manisalılar Derneği Alaşehir Temsilcisi Yeşim Karakaya, "Manisalılar Derneği olarak 17 ilçemizde temsilcilikler oluşturduk. İhtiyaç sahibi ailelere ulaşarak, onların ihtiyaçlarını tespit edip çözümler üretiyoruz. Yaptığımız çalışmalarda iki tane tekerlekli araba ihtiyacı olan kardeşimize ulaştık. Bunların ihtiyaçlarının karşılanması için kaymakamız ve belediye başkanımızdan destek istiyoruz. Bizler birer aracı olarak ihtiyaç sahiplerini tespit ederek, sizlerden destek istiyoruz. Bizler güzel Alaşehir'imizin kalkınması için her zaman destek vermeye hazırız." dedi.

Manisalılar Derneği Başkanı Yunus Emre Şahin, "Dernek olarak tüm ilçelerde örgütlendik. Tüm ilçe temsilcilerimizi ziyaret ederek, düzenledikleri etkinliklere katılıyoruz. Bugün de Alaşehir temsilciliğimizin düzenlediği etkinliğe katıldık. Tüm katılımcılara teşekkür ediyoruz." diye konuştu.

Alaşehir Belediye Başkanı Ahmet Öküzcüoğlu ise, "Sivil toplum örgütleri, dernekler, bizim sahadaki gözümüz, kulağımızsınız. Sizlerin çalışmalarını takdirle karşılıyoruz ve destekliyoruz. Yaptığınız çalışmalarda bize düşen ve bizim yapacağımız bir katkı olduğu zaman, sizlere her zaman destek verecek bir kardeşiniz olduğunu bilin. Bize düşen ne varsa belediye olarak destek vermeye hazırız." dedi.

"Devlet ihtiyaç sahibi ailelerin her zaman yanındadır"

Alaşehir Kaymakamı Abdullah Uçgun da şunları söyledi: "Sizler sessiz yığınların seslerini bizlere en iyi duyuran mercilersiniz. Fakirin sahibi devlettir. Türkiye Cumhuriyeti'dir. Türkiye Cumhuriyeti'nin olduğu yerde hiç kimse sahipsiz değildir. Hiç kimse muhtaç değildir. Devlet vatandaşını aç bırakmaz, açıkta bırakmaz. Devlet ihtiyaç sahibi ailelerin her zaman yanındadır. Yeter ki haberi olsun. Burada da haber veren siz oldunuz. Tekerlekli araba ihtiyacı olan ailemize tekerlekli sandalye temin ederiz." - MANİSA

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Yerel

Ahmet Öküzcüoğlu Abdullah Uçgun Alaşehir Haberler

Avcılar'da erkekler tuvaletinde mide bulandıran olay! Linçten polis kurtardı

Avcılar'da erkekler tuvaletinde mide bulandıran olay! Linçten polis kurtardı

Avrupa'nın en büyük tarım bankası Rabobank Türkiye'den çekiliyor

Avrupa'nın en büyük tarım bankası Rabobank Türkiye'den çekiliyor

Trump'ın yeni rakibi Kamala Harris'e binlerce dolarlık bağış yaptığı ortaya çıktı

Trump'ın yeni rakibi Kamala Harris'e binlerce dolarlık bağış yaptığı ortaya çıktı

Bakmadan Geçme

23-24 Temmuz Konya elektrik kesintisi listesi! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 23-24 Temmuz 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 23-24 Temmuz Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 23-24 Temmuz İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? Büyükçekmece, Eyüp, Üsküdar elektrik kesintisi! 23-24 Temmuz Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 23-24 Temmuz İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir elektrik kesintisi! 23-24 Temmuz Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Elektrikler ne zaman gelecek? Ankara Mamak, Altındağ, Sincan elektrik kesintisi! İztutu Plajı nerede, hangi ilde ve ilçede, nereye bağlı? İztutu Plajı giriş ücreti 2024 ne kadar? İşte İztutu Plajı yol tarifi Blum ne zaman listelenecek? Blum coin listelendi mi, ne zaman çıkacak? Blum coin listelenme tarihi Kıyamet alametleri nelerdir, kaç tanesi gerçekleşti? 54 kıyamet alametleri nelerdir? Gerçekleşen ve gerçekleşmeyen kıyamet alametleri Oğuz Aydın aslen nereli, kaç yaşında? Oğuz Aydın hangi takımda, hangi mevkide oynuyor? Türksat 42.0e otomatik arama frekansı! Türksat tüm kanallar otomatik arama frekans bilgileri, polarizasyon, sembol oranı, FEC nedir? 19 Nisan hangi burç? Nisan'ın 19'unda doğanlar hangi burç oluyor? 19 Nisan burcu! 21 Mart hangi burç? Mart'ın 21'inde doğanlar hangi burç oluyor? 21 Mart burcu! Esenyurt hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Esenyurt nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı?
Tayvan'ın en büyük askeri tatbikatı başladı! Yapay zekaya çok kritik bir görev verdiler

Tayvan'ın en büyük askeri tatbikatı başladı! Yapay zekaya çok kritik bir görev verdiler

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title