Malkara'da 500 Fidan Toprakla Buluştu - Haberler
Haberi Paylaş

Malkara'da 500 Fidan Toprakla Buluştu

İhlas Haber Ajansı - Yerel
Malkara'da 500 Fidan Toprakla Buluştu

Tekirdağ’ın Malkara ilçesinde Yaylagöne Güzelleştirme ve Yardımlaşma Derneği tarafından, ’Senin de Bir Dikili Ağacın Olsun, 1 İnsan 1 Fidan 1000 Nefes" sloganıyla gerçekleştirilen etkinlikte toplam 500 fidan dikildi.

Tekirdağ'ın Malkara ilçesinde Yaylagöne Güzelleştirme ve Yardımlaşma Derneği tarafından, 'Senin de Bir Dikili Ağacın Olsun, 1 İnsan 1 Fidan 1000 Nefes" sloganıyla gerçekleştirilen etkinlikte toplam 500 fidan dikildi.

Etkinliğe, Malkara Kaymakamı Mahmut Halal, Tekirdağ Orman İşletme Müdürü Mehmet Uzun, Malkara Ziraat Odası Meclis Başkanı Yusuf Yılmaz, Yağlı Tohumlar Kooperatifi Başkanı Cem Özkan, Süt Üreticileri Birliği Başkanı Osman Turgutlugil, Mustafa Gündüz, Malkara TEMA Sorumlusu Hasan Akçay, TEMA Temsilcisi Nazmi Tunca, Orman İşletme Şefliği personeli ile Yaylagöne ve çevre köylerden gelen davetli vatandaşlar katıldı.

Etkinlikte, Yaylagöne Baraj Bölgesindeki Malkara Belediyesi Ağaçlandırma Sahasına Orman İşletme Müdürlüğü'nden temin edilen Mavi Çam, Ihlamur, Dişbudak gibi türlerden 500 fidan Kaymakam Halal ve davetliler tarafından dikildi. - TEKİRDAĞ

İhlas Haber Ajansı / Yerel

Mahmut Halal, Tekirdağ, Malkara, Dikili, Yerel, Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title