Haberi Paylaş

Kırklareli Belediyesi Klü'ye Kayıt Yaptıracak Öğrencilere Hizmet Masası Oluşturuyor

Kırklareli Belediyesi Klü'ye Kayıt Yaptıracak Öğrencilere Hizmet Masası Oluşturuyor

Yerel Haberler

Proje kapsamında otogar ve Rektörlük binasında hizmet masaları oluşturulacak.

Kırklareli Belediyesi'nce Kırklareli Üniversitesi'ni il dışından kazanan öğrencilerin yaşamlarını yeniden kurmak için ilk kez geldikleri bir şehirde duydukları kaygılarını azaltmak, kayıt sırasında ve sonrasında kendilerine yardımcı olmak, Kırklareli'ni tanıtmak amacıyla öğrenci ve ailelerine rehberlik hizmeti verilecek

Proje kapsamında otogar ve Rektörlük binasında hizmet masaları oluşturulacak. Hizmet masalarında Kırklareli Belediye Halkla İlişkiler Müdürlüğü personeli öğrenci ve ailelerine yardımcı olacak.

Kırklareli Belediye Başkanı Cavit Çağlayan konu ile ilgili yaptığı açıklamada "Siz değerli öğrencilerimizi, ailelerinizin Kırklareli Belediyesi'ne emaneti olarak görüyor ve imkanlarımız dahilinde her zaman için yanınızda olacağımızı belirtmek istiyorum. Bizim için önemlisiniz çünkü Kırklareli'ne Türkiye'nin dört bir yanından iyi meslek sahibi olmak amacıyla geldiniz. Güzel anılar,

kendinize değer katacak bilgiler almaya ve hayatınızın en güzel yıllarını geçirmek üzere Kırklareli'ni seçtiniz. Sizler yarınlarsınız, verimli ve sağlıklı bir şekilde eğitim sürelerinizi tamamlamanızı diliyorum" dedi.

(MK-

31.08.2012 17: 00: 03

TSI

NNNN - KIRKLARELİ

İhlas Haber Ajansı / Yerel

Kırklareli Yerel Haberler

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Haberler.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.
title