Keskin'den Aziz Yıldırım'a Saraçoğlu Daveti - Haberler
Haberi Paylaş

Keskin'den Aziz Yıldırım'a Saraçoğlu Daveti

İhlas Haber Ajansı - Yerel
Keskin'den Aziz Yıldırım'a Saraçoğlu Daveti

Ödemiş Belediye Başkanı Bekir Keskin, eski başbakanlardan Ödemişli Şükrü Saraçoğlu'nun 60.ölüm yıl dönümünde Ödemiş'te düzenlenecek etkinlikler için Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım ve yöneticileri davet etti.
Fenerbahçe Spor...

Ödemiş Belediye Başkanı Bekir Keskin, eski başbakanlardan Ödemişli Şükrü Saraçoğlu'nun 60. ölüm yıl dönümünde Ödemiş'te düzenlenecek etkinlikler için Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım ve yöneticileri davet etti.

Fenerbahçe Spor Kulübü yöneticilerinden Turan Şahin ile Kadıköy'deki Fenerbahçe Spor Kulübünde görüşme yapan Başkan Keskin, "1887 yılında Ödemiş'te doğan M. Şükrü Saraçoğlu, siyasi yaşantısına Ödemiş Belediye Başkanı olarak başladı ve ülkemiz için çok önemli görevlerde bulundu. En uzun süreli Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanlığı yapan Saraçoğlu'nun ölüm yıldönümünde Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım başta olmak üzere tüm FB camiasını Ödemiş'e bekliyoruz" dedi.

FB YÖNETİMİNDEN GENİŞ KATILIM SÖZÜ

Keskin, Ödemiş'in simgesi olan efe heykeli ve FB işlemeli ipek mendili kulübe hediye etti. Saraçoğlu'nun Fenerbahçe Kulübü için çok önemli bir yönetici olduğunu vurgulayan Turan Şahin, Ödemiş'teki programa katılımın sağlanacağını belirtti. Anma programının tüm Fenerbahçe camiasına duyurulması amacıyla da kulübün televizyon, radyo ve dergisi için Başkan Keskin ile röportaj yapıldı.27 Aralık tarihinde yapılacak anma programındaki sempozyumda, Kültür ve Turizm eski Bakanı Alev Coşkun, Gazeteci- Yazar ve TV programcısı Gürkan Hacır, Prof. Dr. Engin Berber ve Fenerbahçe Spor Kulübü Yöneticileri konuşmacı olarak katılacak.

Ödemiş Belediyesi özkaynaklarıyla yapılan ve "Saraçoğlu Toplu Konutları" isminin verildiği konutlardaki dairelerin anahtar teslimi ve konutların önünde yer alacak Saraçoğlu büstünün açılışı da anma etkinliklerinde gerçekleştirilecek. - İZMİR

İhlas Haber Ajansı / Yerel

Şükrü Saraçoğlu Aziz Yıldırım Bekir Keskin Ödemiş Yerel Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Haberler.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.
title