Kayseri Süper Amatör Küme - Haberler
Haberi Paylaş

Kayseri Süper Amatör Küme

İhlas Haber Ajansı - Yerel
Kayseri Süper Amatör Küme

Kayseri Süper Amatör Küme’de yaptığı teknik adam değişikliğinin ardından çıkışa geçen Yahyalıspor, ligde puan ile tanışamayan rakibi Himmetdedespor’u 8-0 gibi farklı bir skor ile yenerek yükselişini sürdürdü.

Kayseri Süper Amatör Küme'de yaptığı teknik adam değişikliğinin ardından çıkışa geçen Yahyalıspor, ligde puan ile tanışamayan rakibi Himmetdedespor'u 8-0 gibi farklı bir skor ile yenerek yükselişini sürdürdü.

STAT: Sümer Stadı 2 Nolu Saha

HAKEMLER: Alim Kandemir *** Birkan Erken *** Mustafa Göksu ***

SAHA KOMİSERİ: Ceyhun Denli

YAHYALISPOR: Ebubekir Kara *** Ozan Horoz *** Yavuz Sıtkı Yılmaz *** Muktef Bilici *** Emre Eltimur *** Ahmet Şahin *** (Dk.60 Aydın Pekel ***) Muhammet Furkan Aslan *** Harun Yıldırım *** Emre Elmas *** (Dk.76 Tolga Kara **) Recep Emre Kılıç *** Resul Yıldırım *** (Dk.60 Gökhan Karabudak ***)

HİMMETDEDESPOR: Eşref Güngördü * İsmail Çoban * Adem Yönel * Kubilay Külhancıoğlu * Ebubekir Karasu * Osman Rızvan * Muhammet Yıldırım * Eren Keleş * Bekir Öztürk * Kazım Dumlu * Zeki Kartal *

GOLLER: Dk.2 Recep Emre Kılıç, Dk.22.29 Resul Yıldırım, Dk.67.75 Gökhan Karabudak, Dk.69 Harun Yıldırım, Dk.77.82 Yavuz Sıtkı Yılmaz (Yahyalıspor) - KAYSERİ

İhlas Haber Ajansı / Yerel

Resul Yıldırım, Sıtkı Yılmaz, Tolga Kara, Kayseri, Yerel, Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title