Haberler

Kayseri Film Atölyesi ile Tanıtılacak

Güncelleme:

Kültür ve Turizm Bakanlığı Tanıtma Genel Müdürü İrfan Önal, Talas Yücel Çakmaklı Film Atölyesini ziyaret etti.

Kültür ve Turizm Bakanlığı Tanıtma Genel Müdürü İrfan Önal, Talas Yücel Çakmaklı Film Atölyesi'ni ziyaret etti. Önal, atölyenin çalışmaları ile Kayseri tanıtımının daha etkili biçimde yapılabileceğini söyledi.

Kültür ve Turizm Bakanlığı Tanıtma Genel Müdürü İrfan Önal, Talas Kaymakamı Yasemin Özata Çetinkaya ve beraberindeki heyetle Yücel Çakmaklı Film Atölyesi'ni ziyaret etti. Atölye koordinatörleri Akif Kaya ve Kerim Abanoz tarafından karşılanan Kültür ve Turizm Bakanlığı Tanıtma Genel Müdürü Önal, Anadolu'da sinema ile ilgili böyle bir kuruluş görmekten mutluluk duyduklarını dile getirdi. Atölyenin oluşumunu sağlayan Anadolu Sinemacılar Derneği'nin çalışmalarını başarılı bulduklarını kaydeden Önal, bilgi paylaşımının her iki kurum adına olumlu sonuçlar sağlayacağını belirtti.

Önal, sözlerini şöyle sürdürdü:

"Atölyede yapılan tüm çalışmalar şüphesiz bir yandan da belge niteliği taşımaktadır. Bunlar, Kayseri ve çevresinin tanıtımı adına olumlu çalışmalardır. Bakanlığımızın misyonu çalışmalarınızla uyum göstermektedir. Bu nedenle bundan sonraki süreçte bilgi paylaşımında bulunmak her iki kurum ve Kayseri adına olumlu sonuçlar gösterecektir. Sizler yaptığınız çalışmaları bizlerle paylaşırsanız, bizler de görevimiz gereği, bunların tüm Türkiye'de gerekli ortamlarda servis edilmesini sağlayabiliriz."

Genel Müdür İrfan Önal, son olarak, atölye koordinatörleri Akif Kaya ve Kerim Abanoz'dan, 21-25 Mayıs tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan '2. Uluslararası Altın Çınar Film Festivali' ile ilgili bilgi aldı. - KAYSERİ

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Yerel

Yücel Çakmaklı İrfan Önal Kayseri Talas Yerel Haberler

Tebliğ yapanlara vatandaştan tepki: Namazdan milleti soğuttunuz, defolun

Tebliğ yapanlara vatandaştan tepki: Namazdan milleti soğuttunuz, defolun

Seçime de toplantıya da damga vurdular! Vekillerin emekli için istediği zam oranı AK Parti'yi karıştırdı

Seçime de toplantıya da damga vurdular! Vekillerin emekli için istediği zam oranı AK Parti'yi karıştırdı

Brezilya'dan ithal edilen 27 bin angus dev gemiyle Türkiye'ye getirildi

Brezilya'dan ithal edilen 27 bin angus dev gemiyle Türkiye'ye getirildi

Bakmadan Geçme

Steam çöktü mü? 25 Mayıs Cumartesi Steam sorun mu var? Galatasaray'da seçim ne zaman, seçim bugün mü? Son Depremler! Bugün İstanbul'da deprem mi oldu? 25 Mayıs AFAD ve Kandilli deprem listesi! 25 Mayıs Ankara'da, İzmir'de deprem mi oldu? #128680 Yeni eğitim müfredatı onaylandı mı? Talim ve Terbiye Kurulu müfredatı onayladı mı? 25-26 Mayıs Konya'da elektrik kesintisi yaşanacak ilçeler! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 25-26 Mayıs 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 25 Mayıs 2024 Sayısal Loto çekiliş sonuçları açıklandı mı? Sayısal Loto sonuçları saat kaçta açıklanacak? Sayısal Loto CANLI izle! #128680 25-26 Mayıs Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 25-26 Mayıs İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? İstanbul'da elektrik kesintisi! 25 Mayıs 2024 Resmi Gazete ATAMA KARARLARI! Bugünün kararları neler? 25 Mayıs Resmi Gazete yayımlandı! 32266 sayılı Resmi Gazete atamalar #128240 25-26 Mayıs Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! KPSS sınav yerleri ne zaman açıklanacak 2024? #128196 25-26 Mayıs İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir'de elektrik kesintisi! Gaddar ne zaman final yapacak? #129300 #128250 25 Mayıs Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi!
Meclis'e gelmesi beklenen düzenleme Erbakan'ı küplere bindirdi: Biz sokak hayvanlarının uyutulmasına karşıyız

Meclis'e gelmesi beklenen düzenleme Erbakan'ı küplere bindirdi: Biz sokak hayvanlarının uyutulmasına karşıyız

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title