İzmit Belediyesi'nden Bilim Kongresine Destek - Haberler
Haberi Paylaş

İzmit Belediyesi'nden Bilim Kongresine Destek

ANKA - Oktay Yıldırım - Yerel
 - Güncelleme:
İzmit Belediyesi'nden Bilim Kongresine Destek

IMASCON 2022 Bahar 8. Uluslararası Marmara Fen Bilimleri Kongresi ve Uluslararası Marmara Sosyal Bilimler Kongresi, İzmit Belediyesi ve Kocaeli Üniversite’sinin katkılarıyla yapıldı.

IMASCON 2022 Bahar 8. Uluslararası Marmara Fen Bilimleri Kongresi ve Uluslararası Marmara Sosyal Bilimler Kongresi, İzmit Belediyesi ve Kocaeli Üniversite'sinin katkılarıyla yapıldı.

IMASCON 2022 Bahar 8. Uluslararası Marmara Fen Bilimleri Kongresi ve Uluslararası Marmara Sosyal Bilimler Kongresi, İzmit Belediyesi ve Kocaeli Üniversite'sinin katkılarıyla 13-14 Mayıs'ta Ramada Plaza'da yapıldı. Kongrenin temel konusu 'Covid-19 sonrası hayat' olarak belirlendi. Yüz yüze ve aynı zamanda çevrimiçi olarak yapılan kongreye, İzmit Belediyesi Başkan Yardımcısı Emirşah Torun ve çok sayıda akademisyen katıldı. Kongrede, İstiklal Marşı'nın ardından İzmit Belediyesi'nin tanıtım filmi gösterildi. Kongre, bugün bildiri oturumlarının yapılmasıyla son bulacak.

ANKA / Oktay Yıldırım - Yerel

Üniversite Marmara Kocaeli Yerel Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
Bu haber ANKA tarafından hazırlanmış olup habere Haberler.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. ANKA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı ANKA kurumudur.
title