Haberler

İlkokul Öğrencileri Seslerini Yarıştırdı

İlkokul Öğrencileri Müzik Yarışması yapıldı.

İlkokul Öğrencileri Müzik Yarışması yapıldı.

İl Kültür ve Turizm Müdürlüğünde gerçekleştirilen yarışmaya, Kocasinan İlçe Milli Eğitim Müdürü Yaşar Öztürk, Güzel Sanatlar Lisesi Müdürü Sami Çelebi, çok sayıda öğretmen, öğrenci ve veli katıldı.

Programın açılış konuşmasını yapan Kocasinan İlçe Milli Eğitim Müdürü Yaşar Öztürk, liseler ve ortaokullardan sonra, ilkokullar arasında da böyle bir yarışma düzenlemeye karar verdiklerini söyledi. müziğin birleştirici etkisinin olduğunu belirten Yaşar Öztürk, bu tür etkinliklerdeki amaçlarının öğrencilerin özgüvenlerini artırmak olduğunu ifade etti.

Güzel Sanatlar Lisesi öğrencilerinin enstrümanları ile eşlik ettiği yarışmada, daha önce İlkokullar Arası Türk Halk Müziği Ses Yarışmasında dereceye giren; Gazipaşa İlkokulundan Sedanur Ünal, Mehmet Alçı İlkokulundan Baki Gökdeniz Parlak, Sümer Osman Göksu İlkokulundan Mustafa Zerdali, Mustafa Öner İlkokulundan Ömer Ateş, Sancaktepe İlkokulundan Sevda İlhan, Sabit Bozahmetoğlu İlkokulundan Ceren Yıldırım yarıştı.

Yapılan eleme sonucunda Mustafa Öner İlkokulundan Ömer Ateş üçüncü, Mehmet Alçı İlköğretim Okulundan Baki Gökdeniz Parlak ikinci, Gazipaşa İlkokulundan Sedanur Ünal birinci oldu.

Program, dereceye giren öğrencilerin hep birlikte şarkı söylemesi ile sona erdi. - KAYSERİ

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Yerel

Kocasinan Gazipaşa Çelebi Yerel Haberler

Avcılar'da erkekler tuvaletinde mide bulandıran olay! Linçten polis kurtardı

Avcılar'da erkekler tuvaletinde mide bulandıran olay! Linçten polis kurtardı

Avrupa'nın en büyük tarım bankası Rabobank Türkiye'den çekiliyor

Avrupa'nın en büyük tarım bankası Rabobank Türkiye'den çekiliyor

Trump'ın yeni rakibi Kamala Harris'e binlerce dolarlık bağış yaptığı ortaya çıktı

Trump'ın yeni rakibi Kamala Harris'e binlerce dolarlık bağış yaptığı ortaya çıktı

Bakmadan Geçme

Süper Lig'de yabancı futbolcu kuralında değişiklik yapıldı mı? TFF yabancı futbolcu kuralını değiştirdi mi? 23-24 Temmuz Konya elektrik kesintisi listesi! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 23-24 Temmuz 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 23-24 Temmuz Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 23-24 Temmuz İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? Büyükçekmece, Eyüp, Üsküdar elektrik kesintisi! 23-24 Temmuz Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 23-24 Temmuz İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir elektrik kesintisi! 23-24 Temmuz Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Elektrikler ne zaman gelecek? Ankara Mamak, Altındağ, Sincan elektrik kesintisi! İztutu Plajı nerede, hangi ilde ve ilçede, nereye bağlı? İztutu Plajı giriş ücreti 2024 ne kadar? İşte İztutu Plajı yol tarifi Blum ne zaman listelenecek? Blum coin listelendi mi, ne zaman çıkacak? Blum coin listelenme tarihi Kıyamet alametleri nelerdir, kaç tanesi gerçekleşti? 54 kıyamet alametleri nelerdir? Gerçekleşen ve gerçekleşmeyen kıyamet alametleri Oğuz Aydın aslen nereli, kaç yaşında? Oğuz Aydın hangi takımda, hangi mevkide oynuyor? Türksat 42.0e otomatik arama frekansı! Türksat tüm kanallar otomatik arama frekans bilgileri, polarizasyon, sembol oranı, FEC nedir? 19 Nisan hangi burç? Nisan'ın 19'unda doğanlar hangi burç oluyor? 19 Nisan burcu! 21 Mart hangi burç? Mart'ın 21'inde doğanlar hangi burç oluyor? 21 Mart burcu!
Tayvan'ın en büyük askeri tatbikatı başladı! Yapay zekaya çok kritik bir görev verdiler

Tayvan'ın en büyük askeri tatbikatı başladı! Yapay zekaya çok kritik bir görev verdiler

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title