İl Genel Meclis Toplantısında Verilen Önergeler Güne Damga Vurdu - Haberler
Haberi Paylaş

İl Genel Meclis Toplantısında Verilen Önergeler Güne Damga Vurdu

İhlas Haber Ajansı - Yerel
İl Genel Meclis Toplantısında Verilen Önergeler Güne Damga Vurdu

Bilecik İl Genel Meclisi Şubat ayı dördüncü birleşiminde, gündem dışı verilen önergeler güne damga vurdu.

Bilecik İl Genel Meclisi Şubat ayı dördüncü birleşiminde, gündem dışı verilen önergeler güne damga vurdu.

Bilecik İl Genel Meclis Başkanı Serkan Yıldırım başkanlığında tek gündem görüşülmesinin ardından Ak Parti Osmaneli İl Genel Meclis Üyesi Hakan Özkan ve muhalefet meclis üyeleri yazılı bir teklif vererek, Osmaneli Büyükyenice Köyü Sakızkolu Mevkindeki KAR-ÇET firmasına ait kum-çakıl ocağının komisyonca incelenmesini talep etti. Önergede sadece Hakan Özkan'ın imzasının bulunması dikkatlerden kaçmadı. Konuyla alakalı konuşan Özkan, ocakla ilgili birçok yorumun yapıldığını belirterek, "Biz de zan altında kaldık. Bizim bu olayın arkasında olmadığımızı, gidip yerinde incelenmesi gerektiğini, Çevre Müdürümüzle birlikte komisyon marifetiyle incelenmesini talep ediyoruz" dedi.

MHP'Lİ VE CHP'Lİ ÜYELERİ DE KAR-ÇET FİRMASINA AİT KUM-ÇAKIL OCAĞININ KOMİSYONCA İNCELENMESİNİ TALEP ETTİ

Daha sonra MHP'li ve CHP'li İl Genel Meclis üyelerinin imzasının bulunduğu önerge okundu. Önerge'de "İlimiz Osmaneli İlçesi Selimiye Köyü karşısında faaliyet gösteren Kar-Çet isimli firmaya ait kum çakıl ocağının komisyon marifetiyle incelenmesini arz ederiz" ifadeleri yer verildi. Bunun üzerine meclis üyelerince oylanan 2 önergeler gündeme alındı.

Öte yandan yarın Şubat ayının son birleşiminde görüşülecek olan gündem maddesinde harici, KAR-ÇET firmasına ait maden kum çakıl ocağının komisyona sevk edilirse, bu firmanın hangi komisyonlarca inceleneceği belli olacak. - BİLECİK

İhlas Haber Ajansı / Yerel

Hakan Özkan, Osmaneli, Bilecik, Yerel, Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title