Haber : Gençler Karabacak'a Sürpriz Yaptı - Haberler

Haberi Paylaş

Gençler Karabacak'a Sürpriz Yaptı

Gençler Karabacak'a Sürpriz Yaptı

AK Parti Darıca İlçe Gençlik Kolları Yönetimi, Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak’a sürpriz yaparak 30 Mart yerel seçimlerinin birinci yıldönümünü pasta ile kutladılar.

AK Parti Darıca İlçe Gençlik Kolları Yönetimi, Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak'a sürpriz yaparak 30 Mart yerel seçimlerinin birinci yıldönümünü pasta ile kutladılar.

İlçe Gençlik Kolları Başkanı Cüneyt Şentürk ve yönetimine hazırladıkları sürprizden dolayı teşekkür eden Başkan Karabacak,30 Mart 2014 Yerel Seçimlerinde kazandıkları başarıda gençlik kollarının büyük katkısı olduğuna vurgu yaptı.

Başkan Karabacak AK Parti iktidarıyla birlikte ülkede yaşanan değişime ve gelişime vurgu yaparak, "Geçen süreçte ülkemiz her alanda önemli gelişmeler kaydetmiş, başta ekonomi, sağlık, ulaşım ve altyapı hizmetleri olmak üzere ülkemiz gelişmiş milletler seviyesini yakalamıştır. Bu başarıda hiç kuşkusuz gecesini gündüzüne katarak çalışan bütün partililerin büyük katkısı büyüktür. Gençlik Kollarımız da bu süreçte önemli rol oynamış ve bu gelişim sürecine olumlu katkı sağlamıştır. AK Parti kadrolarında yetişen gençlerimiz artık ülkemizin yönetilmesi noktasında söz sahibi olmaya başlamış ve önemli görevler üstlenmişlerdir. Bölgemizde de ülkemizin yönetimi noktasında söz sahibi olacak potansiyelde gençlerimiz mevcuttur. Sizlerin de önümüzdeki yıllarda önemli görevler üstleneceğinize şüphemiz yoktur. Bu anlamlı günde hazırladığınız sürpriz için hepinize teşekkür ediyorum" diyerek düşüncelerini dile getirirken, Başkan Karabacak ve Gençlik Kolları hep birlikte hazırlanan pastayı kestiler. - KOCAELİ

İhlas Haber Ajansı / Yerel

Şükrü Karabacak Cüneyt Şentürk Ak Parti Darıca Yerel Haberler

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Haberler.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.
title