Haberi Paylaş

Gelibolu Köylere Hizmet Götürme Birliğinin Toplantısı

Yerel Haberler

Gelibolu Köylere Hizmet Götürme Birliğinin Toplantısı

Gelibolu Köylere Hizmet Götürme Birliğinin toplantısı yapıldı.

Gelibolu Köylere Hizmet Götürme Birliğinin toplantısı yapıldı.

Kaymakam Namık Kemal Nazlı, Kaymakamlık Toplantı Salonundaki toplantıda yaptığı konuşmada, İl Genel Meclisi üyeliği ile muhtarlıklara seçilenleri tebrik etti.

Yapacakları işlerin kolay olmadığını, ellerinde sihirli değnek olmadığını dile getiren Nazlı, "Elimizden gelenin fazlasını yapmaya, halkımızın bizden beklentilerini en üst noktada karşılamaya çalışacağız" dedi.

Kaymakamlık olarak her köye güçlerinin yettiğince hizmet götürmeye devam edeceklerini anlatan Nazlı, "Bu hizmetimizde en büyük destekçimiz, hukuk ve yasalardır. Köy kanunu ve mevzuatı biz görev yaparken, elimizde bulunan rehberlerdir. Yapacağımız her işi şeffaf ve anlatılabilir şekilde yapmaya gayret edeceğiz. Her işin, kuruşun hesabını verebileceğimiz şekilde yapmamız gerekir" diye konuştu.

Konuşmanın ardından Köylere Hizmet Götürme Birliğine İl Genel Meclisi üyelerinden Ali Koç ve Ferhat Özger, köy muhtarlarından ise Ali Rıza Çelik ile Cahit Kayışoğlu seçildi. - Çanakkale

Kaynak: AA / Yerel

Namık Kemal Gelibolu Yerel Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title