Haberler

Ezidi Adaya İlgi

Güncelleme:

HDP Batman 1. Sıra milletvekili adayı Ali Atalan'ın Ezidi inancına rağmen vatandaşlar tarafından ilgi gördüyor.

Atalan hem liste, hem halay başı

Belirli kesimler tarafından inancından dolayı eleştirilse de HDP'nin birinci sıradan aday gösterdiği Ezidi Ali Atalan, her gittiği yerde büyük ilgi görüyor.

İlçelerde seçim lokallerinin açılmasının ardından köy ziyaretlerine ağırlık veren Adaylara vatandaşlar büyük ilgi gösteriyor.

Bekirhan beldesi ve köylerini, HDP Batman milletvekili Ayla Akat Ata ile birlikte dolaşan Ali Atalan, partililerin ilgisiyle karşılaştı. Atalan, vatandaşlardan destek isterken, gösterilen ilgiye memnun olduğunu belirtti.

Zaman zaman canlı müziğin ritmine dayanamayan Atalan, halay başını çekerek Ayla Akat Ata ile birlikte uzun süre halay çekti. Kaynak: Batman Medya Gazetesi

Kaynak: Temsilci / Yerel

Ali Atalan Batman Yerel Haberler

Bodrum bu yaz neden boş kaldı? Görüşlerinizi yazın

Bodrum bu yaz neden boş kaldı? Görüşlerinizi yazın

Sahipsiz sokak köpekleriyle ilgili kanun teklifi, TBMM Tarım, Orman ve Köyişleri Komisyonunda kabul edildi

Sahipsiz sokak köpekleriyle ilgili kanun teklifi, TBMM Tarım, Orman ve Köyişleri Komisyonunda kabul edildi

Hz. Muhammed'e hakaret eden şüpheli tutuklandı

Hz. Muhammed'e hakaret eden şüpheli tutuklandı

Bakmadan Geçme

24-25 Temmuz Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da planlı elektrik kesintileri! 24-25 Temmuz Konya elektrik kesintisi listesi! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 24-25 Temmuz 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 24-25 Temmuz Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 24-25 Temmuz İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? Pendik, Üsküdar, Esenler elektrik kesintisi! 24-25 Temmuz Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 24-25 Temmuz İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir elektrik kesintisi! 24-25 Temmuz Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Elektrikler ne zaman gelecek? Ankara Keçiören, Pursaklar, Gölbaşı elektrik kesintisi! Gaziosmanpaşa hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Gaziosmanpaşa nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı? Fatih hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Fatih nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı? Eyüpsultan hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Eyüpsultan nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı? Lugano Fenerbahçe maç özeti ve golleri izle! (VİDEO) Lugano FB maçı özeti! Golleri kim attı, maç kaç kaç bitti? Lugano Fenerbahçe maçı kaç kaç, bitti mi? MAÇ SKORU! Lugano Fenerbahçe maçı kaç kaç, canlı maç skoru! Lugano Fenerbahçe maçı CANLI izle! (HD) 23 Temmuz Lugano Fenerbahçe maçı canlı yayın nereden ve nasıl izlenir? Lugano Fenerbahçe maçı ilk 11'i! Fenerbahçe'nin Lugano maçı 11'i belli oldu mu, ilk 11'de kimler var?
Kılıçdaroğlu'ndan Özel'e zehir zemberek 'El sıkma' yanıtı: Sarayda oturan zatın elini sıkmayacağız ve mücadele edeceğiz

Kılıçdaroğlu'ndan Özel'e zehir zemberek "El sıkma" yanıtı: Sarayda oturan zatın elini sıkmayacağız ve mücadele edeceğiz

500

Yorumlar (2)

musluman Mobil-ANDROID:

yazik yazik ki ne yazik müslüman tukendi batmanda ezidilere kaldik ben bir dindar hdpli olarak bu adayı kınıyorum ve bu secimde oyumu asla vermeyecegim oyum muslumanlarindir bu sefer hur adaya verecem onu gorelim bakalim

4
1
yanıtYanıtla
özgür:

arkadaşlar ezidiler şeytana tapıyor , Müslümanlığınız nerde kaldı ezidilere diyecek sözümüz yok yalnız konu vekilliğe gelince kusura bakmayın ben kalkıpta ALLAHI tanımayan birisini kendime vekil yapmam, , yarın öbür gün ALLAHIN huzurunda bunun hesabını nasıl veririm

0
0
yanıtYanıtla
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title