Haberler

Sokak köpekleri talihsiz kadını parçalıyordu! İmdadına çevredeki vatandaşlar yetişti

Güncelleme:

Erzurum'un Oltu ilçesinde dört sokak köpeği tarafından saldırıya uğrayan 53 yaşındaki kadın, çevredeki insanlar tarafından kurtarıldı. Yaralanan kadının kolu ve burnu kırıldı. Yetkililerin tedbir almasını isteyen talihsiz kadın, "Benim canım yandı, başkasının yanmasın. İnşallah tez zamanda bu köpekleri toplarlar" dedi.

Erzurum'un Oltu ilçesinde, 4 sokak köpeğinin saldırısına uğrayan Hülya Altunok (53), kurtulmaya çalışırken 12 basamaklı merdivenlerden yuvarlandı. Çevredekiler tarafından kurtarılıp, hastaneye kaldırılan Altunok'un sağ kolu ile burnunun kırıldığı belirlendi. Tedaviye alınan Altunok, "Benim canım yandı, başkasının yanmasın. İnşallah tez zamanda bu köpekleri toplarlar" dedi.

YARDIMINA ÇEVREDEKİLER YETİŞTİ

İlçenin Karayolları Mahallesi Esenevler bölgesinde dün akşam saatlerinde meydana gelen olayda annesine gitmek için yola çıkan Hülya Altunok, 4 sokak köpeğinin saldırısına uğradı. Kendi imkanlarıyla köpeklerden kurtulmaya çalışan Altunok, dengesini kaybederek sokak arasındaki 12 basamaklı merdivenden yuvarlandı. Yaralanan Altunok'u köpeklerin saldırısından çevredekiler kurtardı. Oltu Devlet Hastanesi'ne kaldırılan Hülya Altunok'un sağ kolu ile burnunun kırıldığı belirlendi.

Sokak köpekleri yaşlı kadını parçalıyordu! İmdadına çevredeki vatandaşlar yetişti

"BİRİ KOLUMA BİRİ BACAĞIMA SALDIRDI"

Hastanede tedavisi yapılan Altunok, akşam saatlerinde dışarı çıkmaya korkar hale geldiklerini belirterek, "Annemlere gitmek için yola çıktım. Bu sırada 4 sokak köpeği etrafımı sardı. Köpeklerden biri koluma biri bacağıma saldırdı. Onları korkutmak için ayakkabımı çıkarmak isterken dengemi kaybederek merdivenden düştüm. Bu sırada 2 köpek daha saldıracaktı vatandaşlar yardımıma koştu. Onlar olmasaydı beni paramparça ederlerdi" dedi.

Sokak köpekleri yaşlı kadını parçalıyordu! İmdadına çevredeki vatandaşlar yetişti

"TEZ ZAMANDA BU KÖPEKLERİ TOPLASINLAR"

Kıyafetinin kalın olması sebebiyle köpeklerin diş geçiremediğini söyleyen Altunok, yetkililerin tedbir almasını isteyerek, "Benim canım yandı, başkasının yanmasın. İnşallah tez zamanda bu köpekleri toplarlar" diye konuştu.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Yerel

Sokak Köpeği Erzurum Oltu Hayvan Hakları Yerel Yaşam Güncel Haberler

AK Parti ile MHP arasında ipler nasıl gerildi? İşte baş döndüren süreçte tüm olup bitenler

AK Parti ile MHP arasında ipler nasıl gerildi? İşte baş döndüren süreçte tüm olup bitenler

Okul yönetimi mezuniyet kıyafetini 'Uygunsuz' buldu, öğrenciler törene alınmadı

Okul yönetimi mezuniyet kıyafetini "Uygunsuz" buldu, öğrenciler törene alınmadı

Görüntü infial yarattı! Cumhurbaşkanlığından Suriyelilere para dağıtıldığı iddiasına yalanlama

Görüntü infial yarattı! Cumhurbaşkanlığından Suriyelilere para dağıtıldığı iddiasına yalanlama

Bakmadan Geçme

İzmir'deki en iyi plajlar hangileri? İzmir'de en güzel nerede denize girilir? Sazlıca Koyu nerede, nasıl gidilir? Boyalık plajı nerede, nasıl gidilir? #9728 İzmir'deki en iyi plajlar hangileri? İzmir'de en güzel nerede denize girilir? Delikli Koy nerede, nasıl gidilir? İzmir Delikli Koy ücretli mi, arabasız gidilir mi? İzmir'deki en iyi plajlar hangileri? İzmir'de en güzel nerede denize girilir? Ayıbalığı Koyu – Mordoğan nerede, nasıl gidilir? İzmir'deki en iyi plajlar hangileri? #127958 İzmir'de en güzel nerede denize girilir? Dolungaz koyu nerede, nasıl gidilir? #9969 İzmir'deki en iyi plajlar hangileri? #9728 İzmir'de en güzel nerede denize girilir? Bodrum Koyu Plajı nerede, nasıl gidilir? #127958 İzmir'deki en iyi plajlar hangileri? İzmir'de en güzel nerede denize girilir? Paşalimanı plajı nerede, nasıl gidilir? #127754 İzmir'deki en iyi plajlar hangileri? #127754 İzmir'de en güzel nerede denize girilir? Mimoza Koyu nerede, nasıl gidilir? #127965 İzmir'deki en iyi plajlar hangileri? İzmir'de en güzel nerede denize girilir? Kocakarı plajı nerede, nasıl gidilir? Ortaokulda sınıfta kalma var mı? Ortaokulda sınıfta kalınıyor mu, kaç gün devamsızlık hakkı var? Bugün voleybol maçı var mı? 13 Haziran kimin voleybol maçı var? Bugün hangi voleybol maçı var? Can Yaman Instagram hesabını neden sildi? Cam Yaman sosyal medya hesaplarını neden kapattı? YKS SINAV SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK 2024? TYT-AYT sınav sonuçları açıklandı mı? EURO 2024 ne zaman başlıyor? EURO 2024 maçları nerede oynanacak? #9917 2024 Avrupa Futbol Şampiyonası açılış maçı ne zaman? Almanya-İskoçya maçı saat kaçta, hangi kanalda?
Akşener'in İYİ Parti'ye gönderdiği yazıda 'İçişleri Eski Bakanı' detayı dikkat çekti

Akşener'in İYİ Parti'ye gönderdiği yazıda "İçişleri Eski Bakanı" detayı dikkat çekti

500

Yorumlar (27)

İSKOÇYALI:

Çözümü çok kolay, bütün sahipsiz köpekler toplanıp barınaklarda önce kısırlaştırılacak, kısırlaştırılan hayvan sakinleşir ve üremez sonra insan gibi, vicdani şartlarda bakılacak. Kimse bana devletin bakacak parası yok demesin saray dakika da 1 asgari ücret harcıyor. Devlet öldürmez, devlet yaşatır. Teröristi besleyen devlet hayvanları öldürürse orada adaletten bahsedilemez.

325
131
yanıtYanıtla
Leyla Doğan:

Sırf askeriye ile hastanelerin yemek attıklarını verseler hayli hayli yeter.

yanıt77
yanıt43
İDO BEY:

Çin seviyor anlaşma yapılsın hepsi gitsin oraya işte çözüm

yanıt101
yanıt20
Orhan Dik :

Ayrıca hepsini kısırlaştırabilmiş bile olsan, köpeğin saldırganlığı komple bitmez. Köpekler çeteleştiğinde kişisel alan ile kalmaz, bölge belirlerler. Ve bu bölgeye giren insanları tehdit olarak görürler. Bazı köpekler doğuştan daha sinirli ve saldırgandır.

yanıt82
yanıt4
Özgür Sevindik:

İskoçyalı aynı parayı ölü olanada harcayorlar oradan başlasak

yanıt6
yanıt3
Güven önemlş:

düştüler köpeklerin peşine illa katliam yapacaklar. sürekli gündem yapıyorlar. sanki ülkede köpekler yüzlerce yıldır kuzuydu

yanıt7
yanıt31
Murat Celik:

Eğer insanoğluna zarar veriyorsa öldürmek lazım Yine de hayvanseverlere bir soralım

194
38
yanıtYanıtla
Alpingo Bey:

Senden başlanmalı

yanıt34
yanıt193
Sibel Çakır:

Aynen senden başlamalı

yanıt23
yanıt175
Murat Celik:

sibel cskir gel Avrupaya gör senin gibi bile basibos yok

yanıt61
yanıt3
Tüm 27 yorumu okumak için tıklayın Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title